Wpis z mikrobloga

Cześć, chce wynajac auto na Sycylii na 11 dni na przelomie czerwca i lipca, przeczytalem posty @tarasino sprzed roku, lecz niestety po koronie ceny znacznie zdrozaly - 3 tygodnie temu minimalna oferta 400euro, aktualnie min. 610 euro. W zwiazku z tym mam pytanie, czy nie lepiej juz mi poczekac i wynajac auto na ostatnia chwile na miejscu, moze z dnia na dzien ceny beda nizsze? Czy ktos ma jakies doswiadczenie w takim wypadku?
#travel #podroze #podrozujzwykopem #wypozyczalniasamochodow #taniepodrozowanie #wakacje #wynajemsamochodu
  • 15
  • Odpowiedz
@tomson7
Serio takie ceny sa najmu auta teraz? :O
Czy to sezon sprawia ze tak jest?

Ostatnio jak wypozyczalem w maju na Cyprze 2 lata temu, to za 6 dni placilem lacznie cos kolo 130zl.
  • Odpowiedz
@Aclyoneus: Naprawdę, i mowimy tu o klasie najmniejszych aut typu volkswagen up, fiat500, nawet nie wiem czy sie do tego zmieszcze.
Probowalem tez logowania przez VPNy amerykanskie i dalej te same ceny
  • Odpowiedz
@tomson7
Straszne te ceny.
To juz pewnie taniej by Ci jakis mietek sycylijski sprzedal starego grata na kilka dni ;)

Ciezka sprawa. Ja nie lubie szukac na miejscu, wiec niestety nie doradze, ale zycze powodzenia mirku!
  • Odpowiedz
@jestemtunew:
O podobna cena ale wieksze auto. A z jakiej to wyszukiwarki? Chyba zarezerwuje z opcją odwołania i spróbuję później jeszcze coś na ostatnią chwilę tańszego ogarnac.
  • Odpowiedz