Wpis z mikrobloga

Pracuję w dużej firmie zarówno z pracownikami niższego szczebla jak i z kadrą kierowniczą. Wiecie kto się u nas bez wyjątków szczepi, a kto nie i nie zamierza?


#koronawirus
  • 57
  • Odpowiedz
@Krupier: to #!$%@?, bo w tym przypadku indywidualne decyzje mają duze przelozenie na zdrowie populacji. Zaszczepienie to nie gwarancja zdrowia, a brak - coż, jeszcze obniza sznase.
  • Odpowiedz
Pracuję w dużej firmie zarówno z pracownikami niższego szczebla jak i z kadrą kierowniczą.


@Krupier to tak jak ja. Tez nikt nikogo nie pytal i kazdy mial to w #!$%@?, ale padlo haslo 'sciagamy maseczki', a dyrektor na to 'ok, jesli minimum 50% jest zaszczepiona'.
No i juz teraz wiemy kto sie szczepi, a kto nie, a wyniki byly do przewidzenia ;)
  • Odpowiedz
@Krupier pracuje w korpo motoryzacyjnym, znana i lubiana marka, firma chciała zorganizować szczepienia dla pracowników wszystkich szczebli we wszystkich oddziałach, jedyny warunek potrzebowała 300 osób, zgłosiło się 6, więc nie ma co #!$%@? o klasach, szczeblach bo LUDZIE NIE CHCĄ UCZESTNICZYĆ W EKSPERYMENCIE MEDYCZNYM PRZECIW CHOROBIE GRYPOPODOBNEJ.
  • Odpowiedz
jakie mają być jak nie indywidualne? Szczepionka nie jest obowiązkowa.


@Krupier: oh nawet nie chce mi sie tego tlumaczyc setny raz. nie jest obowiazkowa ale nie o to chodzi. Twoje zaszczepienie nie ma wplywu tylko na ciebie ale na wszystkich z ktorymi sie spotykasz.
  • Odpowiedz
@Deska_o0: @Krupier jest zwykłym dzbanem dla którego dane, statystyki i nauka są jakies takie niefajne bo nie da sie ich wyjaśnić chłopskim rozumem, nie popierają tezy a w ogóle to trzeba czytać i zinterpretować to po co. To samo z tym spierdoksem @DunningKruger
Będziesz miał odwagę powiedzieć to np. moim znajomym którym zmarli rodzice przez COVID czy jednak wtedy to już nie? O jeszcze ty @jajcon84 szurze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KoltajlPszeniczny: oho, oświecony i wszechwiedzący się znalazł.

A co ty powiesz moim znajomym, którzy zmarli przez odkładane operacje? Co powiesz moim znajomym, którzy pracę i biznesy policzyli przez jakieś chore lockdowny? No dawaj, słucham gamoniu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
jakie mają być jak nie indywidualne? Szczepionka nie jest obowiązkowa.


@Krupier: oh nawet nie chce mi sie tego tlumaczyc setny raz. nie jest obowiazkowa ale nie o to chodzi. Twoje zaszczepienie nie ma wplywu tylko na ciebie ale na wszystkich z ktorymi sie spotykasz.

@xstempolx:

Tak? To dlaczego wiele innych szczepień nie jest obowiązkowych?
  • Odpowiedz
@CiaoBobrze: I jakie to są fakty gamoniu? Śmierć 0,04% populacji w ciągu półtora roku?

I czy ja neguję szczepienia? Nie, nigdy tego nie robiłem. Neguję napuszczanie na siebie ludzi, segregację sanitarną czy takie patologie jak mówienie, że nieszczepiący się to mordercy innych.

Ogółem to nie zrozumiałeś istoty wpisu.
  • Odpowiedz