Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Tak było, przebadano każdą firmę.


@Krupier: nie, ale taka tendencja utrzymuje się zawsze, osoby mało inteligentne dają nabrać się na filmy z żółtymi napisami żeby poczuć się wyjątkowo, ci mądrzejsi sprawdzają informacje w kilku niezależnych źródłach i podejmują na tej podstawie decyzję

@Deska_o0:

Powielasz stereotypy, nic więcej.
@Krupier: mylisz przedstawianie faktów z powielaniem stereotypów, zresztą o jakich stereotypach ty piszesz, bo chyba niezbyt znasz znaczenie tego słowa
stereotyp - funkcjonujący w świadomości społecznej uproszczony i zabarwiony wartościująco obraz rzeczywistości
@Deska_o0:

mylisz przedstawianie faktów z powielaniem stereotypów, zresztą o jakich stereotypach ty piszesz, bo chyba niezbyt znasz znaczenie tego słowa

stereotyp - funkcjonujący w świadomości społecznej uproszczony i zabarwiony wartościująco obraz rzeczywistości


Stereotyp sugerujący, że kadry kierownicze są zawsze mądrzejsze i podejmujące lepsze decyzje niż niższe szczeble. Ty je podtrzymujesz.

Ja też poproszę te statystyki, na które się powołujesz. Aktualne i dotyczące Polski. I nie na grupie badawczej 1000 osób.
Stereotyp sugerujący, że kadry kierownicze są zawsze mądrzejsze i podejmujące lepsze decyzje niż niższe szczeble.


@Krupier: jak tam walka z własnoręcznie stworzonym chochołem? xD

Ja też poproszę te statystyki, na które się powołujesz. Aktualne i dotyczące Polski. I nie na grupie badawczej 1000 osób.


@Krupier: dostałeś statystyki na dużo większej grupie badawczej więc teraz muszą być z polski, gdybym znalazł (a nie zamierzam) to też coś by było z nimi
jak tam walka z własnoręcznie stworzonym chochołem? xD


@Deska_o0: jakim #!$%@? chochołem? Weź się ogarnij typie bo ty chyba nawet nie rozumiesz dobrze czym jest stereotyp.

dostałeś statystyki na dużo większej grupie badawczej więc teraz muszą być z polski, gdybym znalazł (a nie zamierzam) to też coś by było z nimi nie tak, przecież fakty cię nie interesują, nie udawaj


@Deska_o0: no rozmawiamy o Polsce i stricte o kadrze kierowniczej
jakim #!$%@? chochołem?


@Krupier: o tym:

Stereotyp sugerujący, że kadry kierownicze są zawsze mądrzejsze i podejmujące lepsze decyzje niż niższe szczeble. Ty je podtrzymujesz.

nic takiego nie napisałem, wymyśliłeś to sobie więc słusznym jest nazwanie tego chochołem

no rozmawiamy o Polsce


@Krupier: znowu potrzebne źródło czegoś takiego, zawężenie do polski pojawiło się dopiero jak podesłałem obszerne dane
jeżeli dalej będziesz odpływał w fantazje to mnie nie wołaj, zrób to tylko
nic takiego nie napisałem, wymyśliłeś to sobie więc słusznym jest nazwanie tego chochołem


@Deska_o0: faktycznie. Mówiąc:

statystyki pokazują że kadra zarządzająca się szczepi a pracownicy najniższego szczebla nie chcą


i dalej odnośnie tego odpowiadając na mój komentarz:

taka tendencja utrzymuje się zawsze, osoby mało inteligentne (sugestia dot. pracowników niższego szczebla) dają nabrać się na filmy z żółtymi napisami żeby poczuć się wyjątkowo, ci mądrzejsi (sugestia dotycząca kadry kierowniczej itp.) sprawdzają informacje
faktycznie. Mówiąc:


@Krupier: to przeczytaj jeszcze raz co pisałem i wskaż mi gdzie napisałem że są mądrzejsi i podejmują oni lepsze decyzje, wydaje mi się że dopowiedziałeś to sobie, ale może się mylę

i dalej odnośnie tego odpowiadając na mój komentarz:


@Krupier: to również przeczytaj jeszcze raz, może zauważysz że wypowiedź dotyczy teorii spiskowych

założyłem, że to oczywiste, że rozmawiamy o sytuacji szczepień i podziałów z nimi związanych w Polsce.
to przeczytaj jeszcze raz co pisałem i wskaż mi gdzie napisałem że są mądrzejsi i podejmują oni lepsze decyzje, wnoszę że dopowiedziałeś to sobie


@Deska_o0: zrobiłem to wyżej.

Eot z mojej strony bo widzę, że nie masz już nic ciekawego do dodania. Albo dajesz te statystyki, na które się powoływałeś, albo daruj już sobie pisanie do mnie.
Nikt nie neguje istnienia wirusa


@ButtHurtAlert: no skąd, przecież nie zrobiłeś tego przed chwilą xD

po prostu ja mam beke z takich przestraszonych ludzików jak ty


@ButtHurtAlert: w czym objawia się mój strach, chętnie się dowiem

jeszcze dodatkowo sie cieszą bo sa najmadrzejsi bo wzieli lek xD


@ButtHurtAlert: masz rację jestem mega szczęśliwy i dość mądry ale to nie zasługa tego że posiadam już cały pakiet dostępnych szczepień
@Deska_o0: kompletnie nie rozumiesz o czym piszesz. Ile osób z kadry kierowniczej faktycznie śledzi i interesuje się tematem na tyle by znać obie strony i wszystkie za i przeciw, a ile osób z pracowników niższego szczebla tak robi?
Kadra kierownicza i lepiej zarabiający pracownicy planują urlopy za granicą i szczepią się by było łatwiej podróżować, a słabiej zarabiający mają to w dupie bo na wakacje pojadą do Władysławowa.
Tyle i aż
Ile osób z kadry kierowniczej faktycznie śledzi i interesuje się tematem na tyle by znać obie strony i wszystkie za i przeciw


@YodaMonster: większość które znam

a ile osób z pracowników niższego szczebla tak robi


@YodaMonster: tych nie mam w bezpośrednim otoczeniu, ale każdy narzeka że magazyn/produkcja u niego nie chce się szczepić i powiela rosyjską narrację świadomie lub nie

Kadra kierownicza i lepiej zarabiający pracownicy planują urlopy za granicą
Pracuję w dużej firmie zarówno z pracownikami niższego szczebla jak i z kadrą kierowniczą.


@Krupier to tak jak ja. Tez nikt nikogo nie pytal i kazdy mial to w #!$%@?, ale padlo haslo 'sciagamy maseczki', a dyrektor na to 'ok, jesli minimum 50% jest zaszczepiona'.
No i juz teraz wiemy kto sie szczepi, a kto nie, a wyniki byly do przewidzenia ;)
@Krupier pracuje w korpo motoryzacyjnym, znana i lubiana marka, firma chciała zorganizować szczepienia dla pracowników wszystkich szczebli we wszystkich oddziałach, jedyny warunek potrzebowała 300 osób, zgłosiło się 6, więc nie ma co #!$%@? o klasach, szczeblach bo LUDZIE NIE CHCĄ UCZESTNICZYĆ W EKSPERYMENCIE MEDYCZNYM PRZECIW CHOROBIE GRYPOPODOBNEJ.
jakie mają być jak nie indywidualne? Szczepionka nie jest obowiązkowa.


@Krupier: oh nawet nie chce mi sie tego tlumaczyc setny raz. nie jest obowiazkowa ale nie o to chodzi. Twoje zaszczepienie nie ma wplywu tylko na ciebie ale na wszystkich z ktorymi sie spotykasz.
@Deska_o0: @Krupier jest zwykłym dzbanem dla którego dane, statystyki i nauka są jakies takie niefajne bo nie da sie ich wyjaśnić chłopskim rozumem, nie popierają tezy a w ogóle to trzeba czytać i zinterpretować to po co. To samo z tym spierdoksem @DunningKruger
Będziesz miał odwagę powiedzieć to np. moim znajomym którym zmarli rodzice przez COVID czy jednak wtedy to już nie? O jeszcze ty @jajcon84 szurze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KoltajlPszeniczny: oho, oświecony i wszechwiedzący się znalazł.

A co ty powiesz moim znajomym, którzy zmarli przez odkładane operacje? Co powiesz moim znajomym, którzy pracę i biznesy policzyli przez jakieś chore lockdowny? No dawaj, słucham gamoniu.