Wpis z mikrobloga

@Jizzy13: Ogólnie LGBT było jest i będzie. Ale nie miało ono samo w sobie dużego wpływu na cokolwiek. Nie było spektakularnych wojen spowodowanych LGBT. Nie było potomstwa, dziedziczenia, królów itd wynikających z tego.
Wątki te były, istniały i ogólnie przemijały. Może jakieś pojedyncze przypadki. Nie ma co robić z LGBT nie wiadomo czego tylko dlatego że przez jakiś czas historii byli prześladowani. Niczego im to nie dodaje! Nie odejmuje również.
Ile
@Loloman: Siłowe wpychanie owszem, i tego tez wcale nie popieram, ale ja się nie dziwie ze chcą być reprezentowani tak bardzo jak to możliwe po tylu latach prześladowań i pomijania. A twój argument z wpływem na cokolwiek tez z dupy, no bo w ilu filmach/książkach są opisane wątki które tez nie miały większego wpływu na cokolwiek, ale są zwyczajnie interesujące dla jakiejś grupy. To ze ciebie to nie obchodzi nie znaczy
w sumie mają rację, nie da się uwzględnić „całości” pomijając jej części. Natomiast no śmieszne to w żadnym stopniu nie jest xd nie wiem z czego beka. Tego typu reklamy rzucają się w oczy bo najzwyczajniej w świecie odstają od hetero-normatywnych, których do tej pory była cała masa (znaczna większość) i do których przywykliśmy. Nic zabawnego, tylko dobry marketing i timing (no bo chyba jest teraz ich miesiąc?) :)

A na tym
@Jizzy13: Bo byli prześladowani to nagle chcą 20% tortu zamiast przysługującemu im 5%? To się właśnie źle skończy. To że pochodzę z biednej rodziny powoduje że powinienem dostać 20% tego co ma bogaty? TO jest chore, nieuczciwe, niesprawiedliwe, niemoralne podejście. Dlatego powinni walczyć o rozsądek i prawdziwą równość. Przyjmowanie do pracy ze względu na umiejętności, walka z parytetami, walka z dodatkowymi punktami na studiach czy coś bo to traktowanie ich jak
@Loloman: To ty chyba nie wyciągasz wniosków z tego co widzę XD Naprawdę nie ma sensu dyskusja z typem tak utwardzonym w swojej nienawiści. I w ogóle twój przykład z bieda i bogactwem to wgl już taki fikołek, w ogóle nie obrazujący tego o czym mowie. Jest mnóstwo historii o biednych ludziach, tak jak i o bogaczach. Ty nie rozumiesz po prostu ze ludzie którzy są od lat w tym środowisku
ogólnie gdyby wyeliminować z histori wszystko z LGBT itd, to własciwie nic by się nie zmieniło


@Loloman: Trochę by się zmieniło. Do głowy przychodzi mi tylko że Turing by dłużej pożył.
Pewnie historycy by znaleźli władców którzy pozostali bezdzietni z powodu upodobania do mężczyzn.
czy Alan Turing zmienił bieg historii bo był naukowcem czy bo był LGBT


@xspeditor: Został usunięty ze stanowiska i pchnięty do śmierci dlatego że był gejem. Gdyby tak się jego życie nie skończyło, to jego orientacja nie miałaby znaczenia.
Ile jest LGBT? 5%? W ilu wątkach w filmie przykładowo ma znaczenie związek i to kto jest kim w kwestiach seksualnych? 5%? Ile jest takich wątkó? 10? Więc w co 40 filmie powinno być cokolwiek o LGBT by zachować rozsądek


@Loloman: Wiesz ile ludzi strzela pajęczyną i udaje pająka? Wiesz jak wysoka jest nadreprezentacja takich w filmach? Wiesz że w filmach jest nadreprezentacja prezydentów USA względem całego społeczeństwa?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@xspeditor: no tak bo w prawdziwej historii jest gej, lesbijka, facet przebrany za babe i z obciętym #!$%@?, murzyn, azjata i karzeł.

Już Ci przeszkadza nawet to że ktoś 'jest'?

Przez całe swoje życie prywatne i zawodowe nie spotkałem i nawet nie miałem okazji z żadną z osób LGBTQWERTY nawet rozmawiać.

Miałeś, miałeś xd

No ale dla Netflixa takie osoby są wszędzie i to jest tka super normalne.

Bo tak jest,
Lewica zachwycona a gdgby ktoś zrobił baner "Nie da się napisać pełnej historii bez Boga" to robili by aferę xD


@LuxEtClamabunt: Nie powinniśmy milczeć o zbrodniach dokonanych i nadal dokonywanych przez jehowę rękami jego niewolników.
@xspeditor: nie jestem homofobem, jestem stricte przeciwko lgbtqwerty i z czystym sumieniem gardzę tym plakatem i gardzę netfliksem który bawi się w kolejnego manipulatora pokoleniowego. W książkach będzie się o tym pisać za 20 lat jak o rusyfikacji narodu polskiego.
@przeciwko78
@ziumbalapl
Mnie przeszkadza. Nie sam fakt, ale forma. Nie mam uprzedzeń jako takich, nie przeszkadza mi pojawienie się wątku homo w filmie/serialu. Jednakże, kiedy w co drugim odcinku pojawia się scena namiętnego seksu gejowskiego ze szczegółami jak lizanie pach, automatycznie wzbudza to we mnie niesmak i niechęć. Są to sceny nic nie wnoszące, zbędne, służące jedynie promowaniu "postępowości".