Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mapache: jw. Testowałem niedawno inne, z bardziej agresywnym bieżnikiem, ale te są jednak idealne do mojej jazdy, tj 60 asfalt, 40 szutry, lasy. Dają radę w lekkim terenie i mają bardzo mały opór toczenia. Poczytaj opinie, generalnie polecam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zuchwaly_Pstronk: W swoim tribanie mam schwalbe Smart Sam, więc trochę większy bieżnik. Jak z bocznym trzymaniem? Na tych domyślnych oponach prawie się #!$%@?łem na suchym asfalcie przy odrobinie piachu, stąd zaraz wsadziłem te Smart samy. I ogólnie sprawiają się spoko, ale mam wrażenie że tracę na asfalcie przez duże opory toczenia. Z drugiej jednak strony jak jeżdżę po #!$%@? ścieżkach z płyt chodnikowych to ten duży bieżnik fajnie "amortyzuje"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kibellos: jednak te Smart Sam mają dość agresywny bieżnik, Land Cruiser mają środek opony gładki, dzięki czemu fajnie sprawują się na asfalcie i nie mają takich oporów.

Dla mnie to fantastyczny kompromis między terenowym bieżnikiem a slickiem. Wiesz jak wyglądają polskie drogi (i "ścieżki rowerowe" xD) i szkoda moim zdaniem kół i nerwów na slicka w 6-8 barach. Oczywiście zawsze będzie troszkę wolniej, ale coś za coś (wjedziesz i przyjemnie pokonasz
źródło: comment_1623850301DorVzPKrHiTVbv30UgsF2z.jpg