Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 36
339 816 + 45 = 339 861

Trochę plany się delikatnie pozmieniały, zamiast interwałów v02Max, były symulacje startów - to z czym ostatnio mam problemy i tracę czas i siły na wyścigach. Czyli jazda, zatrzymanie się, wypięcie się z pedałów, ochłonięcie i ruszenie ostre od zera i kontynuowane jazdy mocniej, w zasadzie w obciążeniu podobnym do wcześniej planowanych sprintów v02 Max.
Zdecydowanie wyszło że zbyt dużo tracę czasu na wpięcie się w pedały i ruszenie- wychodzi mi to około 4-8s. Będzie trzeba nad tym popracować ;) Stąd w rozjeździe właśnie ten element, zatrzymanie się wypięcie, i ruszenie spokojne ale skupiając się na szybkim wpięciu.

1:37h i 97 tssów wpadło.

#rowerowyrownik #hiponaszosie

Skrypt | Statystyki
Hipodups - 339 816 + 45 = 339 861

Trochę plany się delikatnie pozmieniały, zamiast i...

źródło: comment_1623829495b3ARI4imMDDbaycq7u33Ms.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
Zdecydowanie wyszło że zbyt dużo tracę czasu na wpięcie się w pedały i ruszenie- wychodzi mi to około 4-8s.


@Hipodups: ale butów nie zdejmuj jak się zatrzymujesz :)
  • Odpowiedz
@mmichal: smieszek :p nic nie poradzę ze wpinanie w pedaly mi zjamuje czasu duzo :)
Ostatnio stalem w 3 rzędzie, jak juz sie wpialem i ruszylem to bylem na koncu grupy :D
  • Odpowiedz
@Hipodups: To było x lat temu, ale jak jeździłem w wyścigach młodzieżowych, to mówiło się, żeby w razie problemów ruszyć, popedałować trochę na jednym wpiętym bucie i za jakąś chwilę na spokojnie podczas jazdy wpiąć. Zawsze się jakoś oprzesz nawet nie wpiętym butem. Przy starcie wspólnym jest na to czas. Ale może standardy się zmieniły.
  • Odpowiedz
@kuraku: no wlasnie slabo, start ostry na bruku, jak patrzylem po stravie to na statcie mieli po 500w przez okolo minutę. Nie bylo na to zbytnio mozliwosci by jechać jedną nogą a potem sie wpinać. Zabiłbym się albo stracił zdecydowanie więcej czasu :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hipodups: Pro tip: ustawiasz się na starcie przy barierkach, tak żebyś mógł się ich podeprzeć reką kiedy przed startem obie nogi masz już wpięte.
  • Odpowiedz
@juhas99: Na ostatnim zwracali uwagę. w Zlotoryji mieli wyrąbane i tak startowalem. W Żmigrodzie kilka razy zwracali uwagę przed startem by nie trzymac się barierek, a byłem jednym z tych ktorzy sie trzymali :)
  • Odpowiedz