Wpis z mikrobloga

Minął mi ban, którego dostałem, gdyż moderator ma kija w tyłku i nie można już nawet zażartować. Swoją drogą pierwszy ban.

Widzę też, że @Blackpill_RAW dokonał „coming outu”. Szczerze powiedziawszy ja to odbieram pozytywnie. W ten sposób widać wyraźnie, że można, jeśli nie jest się w totalnej dupie. Oczywiście są przypadki bardzo ciężkie, jednak jest to mniejsza cześć ogółu. Sam - o czym już pisałem ostatnio - zdaję sobie sprawę z własnych „niedociągnięć” i największym moim zmartwieniem nie będzie teraz brak dziewczyny, a próba poprawy sytuacji. Tę polepszyć się widocznie da, bo w totalnej dupie być może nie jestem. Podejrzewam, że pewna część tagu również ma mniejsze/większe możliwości.
#przegryw
  • 5
@PogryzionyPrzezPokemony
@Mazzurro

Nie twierdzę, iż każdy ma możliwości. Ba! Uważam, że dla części jest już „pograne”. Jednakże istnieje z pewnością grupa osób (nie wiem, czy duża, czy mała) na tym tagu, która ma możliwości poprawy swojej sytuacji. Teraz to kwestia tych osób, czy zdadzą sobie z nich sprawę.

Tym, którzy rzeczywiście mają na każdej płaszczyźnie źle, szczerze współczuje i nie będę udawać, że mają jakieś szanse na lepszy byt. Tylko pytanie, ile