Wpis z mikrobloga

@SpiderCop: Jaki błazen. Mógł się wytłumaczyć, że to wina połączenia albo aplikacji, ale wolał odstawić szopkę i napisać ścianę tekstu. Przynajmniej osoba, z którą pisał wie z kim ma do czynienia. Dodged a bullet.
  • Odpowiedz
Serio trzeba być #!$%@?ętym by pierwsze co założyć to ctrl-c/v()


@K0ras: nie każdy wie jak działają komunikatory internetowe. Aczkolwiek można było to po prostu wytłumaczyć a nie zachować się jak dzban z obrazka.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: piszesz tak bo doświadczenie kobiet i mężczyzn na aplikacjach randkowych jest zupełnie inne. Ja bym na jego miejscu tej drugiej wiadomości nie wysyłał, bo moim zdaniem i tak nic z tego nie będzie. Ciężki mi natomiast powiedzieć że nie rozumiem frustracji.
  • Odpowiedz
@SpiderCop: Mi raz słownik zamienił jedno słowo, po czym po chwili poprawiłem się w kolejnej wiadomości. W odpowiedzi dostałem, że jak można tak się przejęzyczyć i pewnie jestem pijany XDD Przynajmniej od razu mogłem usunąć parę i nie tracić czasu na idiotkę.
  • Odpowiedz
@SpiderCop: dublowanie się wiadomości przy stosie bugów, jakie tam występują, to jest nic i laska się niepotrzebnie uruchomiła.

Aleee... typo kiedyś mi wysłał pierwszą wiadomość z opisem swojego życiorysu. Czytam i czytam, a tam urwane w trakcie zdania i milczy xD

To odpisałam, że brakło mu znaków na to kopiuj-wklej ( ͡° ͜ʖ ͡°) I poradziłam, żeby nie pisał elaboratów o sobie w pierwszej wiadomości, bo
  • Odpowiedz