Wpis z mikrobloga

@Cierpienie: Zasięg to tragedia. Różowa ma iphone, nie najnowszy model, ale jakiś starszy na które wciąż są aktualizacje systemu itd. I nigdy nie miewa problemów, tymczasem ja co chwile muszę zasięgu szukać bo go gubi. Już #!$%@? dostaje.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zoriuszka: być może mieszkasz na granicy sieci LTE i dlatego co chwilę ci rozłącza, spróbuj może w ustawieniach wyłączyć automatyczne przyłączanie do LTE
@Zoriuszka: mam to samo w Samsungu Note 10Lite. Sam telefon jest w porządku, ale zasięg to jest masakra. Na iPhone 7 nie miewam problemów (nawet przekładałem SIMy żeby sprawdzić, czy to nie problem z operatorem).
porównywanie Xiaomi do Appla xD to tak jakby na ulicy #!$%@?ło Ci się Tico, a ty "hurr trzeba przejść na te mercedesy, co za koreańskie gówno" xD


@Plp_: no jak zewsząd się słyszy "łee, po #!$%@? ci ajfon, bierz xiaomi tańsze a lepsze" to nic dziwnego że się porównuje
@Wookash071: to akurat wada Xiaomi, zawsze o tym pisze.
Dodatkowo nie działa poprawnie agregacja pasm na LTE, co we flagshipie jest skandalem - w Mi10 też tak jest.

mam Huawei P40, kolega nawet Mi11 - bo lubi Xiao!
Ma speedtest w tej samej sieci, czasie, lokalizacji ma dobijam 115Mbps, gdzie on do 40-50 - lol :>

Jednak P40 to będzie ostatni telefon, P50 ma mieć SD7XX - więc nie będzie flagom,
@Zoriuszka:

Co masz do Mi9?
Aktualnie mam Mi 10t Pro i Mi9.
Nie jestem fanem żadnej firmy i lubię regularnie zmieniać.
Mam też do dziś działające Galaxy s2, note 2, xperia neo v, asus zenfone 3 max.

@Wookash071:

Nigdy nie miałem żadnego problemu z zasięgiem.
Masz więc wadliwą wersję, a to zdarza się u każdej firmy, więc skreślanie firmy tylko po wadliwej wersji nie jest niczym dobrym.

@Graven:

Nakładka
@Eskim0s: Siostra tez miala swojego czasu Xiaomi. Też byly problemy. Najwidoczniej mamy takiego pecha, że w różnym czasie trafiliśmy na równie pechowe sztuki ¯\(ツ)_/¯ Brak zasięgu w mieszkaniu a na progu drzwi od balkonu zasieg już był, pomimo zasięgu smsy dochodziły z opóźnieniem, plus jedne wielkie lagi. i pare innych rzeczy
niestety nie sram kasą żeby kupic sobie xiaomi zeby sie do czegoś przekonywać albo zaraz szukac kolejnego telefonu za