Wpis z mikrobloga

Trzeba przejść na #apple, ostatni raz używam tego j------o chińskiego gówna. Oby rozleciał się jak najszybciej to będzie można coś ludzkiego kupić, a nie sprzęt dla biedaków.
#xiaomi #zalesie
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Eskim0s: A bo ja pamiętam? Nie prowadzę sobie zeszytu smartfonów jakie miałem. Na telefon nie wydałem więcej niz 1200 zl, bo z moim użytkowaniem i pracą sie lepszych nie opłaca. Poza tym szkoda mi kasy na flagowe telefony co dwa/trzy lata. Samsung za kilka stow działał bez przerwy az nie spotkał się któryś raz z kolei z betonem. Aktualnie A50 działa bez przerwy od dłuższego czasu i pewnie działał by
  • Odpowiedz
@Wookash071:

Ja kolekcjonuje swoje fony i nigdy nie sprzedaję, a zachowuję.
Zawsze przed kupnem sprawdzam ogromną ilość źródeł na temat zainteresowanego fona.
(recenzje różnych osób, mgsm, versus i komurkomania sprawdzam parametry i opinie)
Xiaomi poniżej 2k zł
  • Odpowiedz
@Eskim0s: Ja tez nie sprzedaję. Z reguły oddaje na śmietnik, bo po co mi kupka rozbitych połamanych telefonow
Xiaomi ponizej 2k beda slabe. A Samsung poniżej 2k działa satysfakcjonująco, robi całkiem przyzwoite zdjęcia choć czego oczekiwać od telefonu i jest wystarczająco płynny. Samsunga kupiłem po "cenie" w sklepie. A Xiaomi za masą rad, że hehe lepsze budżetowe Xiaomi niż droższy gorszy Samsung/Sony/Cokolwiek innego. I masa osób poleciła mi xiaomi z
  • Odpowiedz