Wpis z mikrobloga

Zawsze czuję się gorszy od innych. Pod względem wyglądu, zarabiania, kontaktów towarzyskich, inteligencji, wykształcenia czy hobby. Z łatwością znajduję ludzi, którzy są lepsi ode mnie pod względem wcześniej wymienionych cech. W moich oczach jestem najgorszym człowiekiem na świecie. Przegrałem młodość, niby uczyłem się, a nic przydatnego nie umiem. To życie jest jakimś żartem i co najgorsze sam jest sobie winien - nie miałem ojca alkoholika i niby normalną rodzinę, a w szkole tylko trochę mnie tępili (sam święty nie byłem). Na koniec i tak nie mam odwagi zrobić samobója, bo głównie nie mam odwagi i dodatkowo szkoda mi rodziców.
#przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Piespogrzebany: No ja żyje po to aby właśnie spełniać określone marzenia które znalazłem w swoim życiu i dążę do ich realizacji. Po to się żyje.
@leif_eriksson: Ziom ogarnij się, głowa do góry i nie myśl tak bo naprawdę skoczysz z mostu. Znajdź to co lubisz i to rób.
  • Odpowiedz
@leif_eriksson: piona ziomeczku, sejm hir. Zawsze wszyscy robią coś lepiej i sprawniej niż ja. Tak było od samego przedszkola, aż do dzisiaj gdy mam 3 dychy na karku. Ciągle jeszcze czasem walczę, wmawiam sobie że podpatrze (np w pracy) jak inni coś robią i wtedy też dam radę. Zwykle gówno z tego wychodzi, wszystko się #!$%@?, a jakikolwiek mój błyskotliwy pomysł który ma coś usprawnić kończy się tylko pogorszeniem sytuacji
  • Odpowiedz
@Piespogrzebany: Chciałbym osiągnąc taki stan, ale czasami moje myśli obierają zły kierunek. Samotność niestety skłania do refleksji, a człowiek - jako istota o instynkcie stadnym - odbiera to jako wyraz niedopasowania do społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@Plp_: Nie każdy musi pchać cywilizację do przodu, a większość z nas jest wyrobnikami. Niestety musimy się z tym pogodzić, ale na pytanie "jak" nie znalazłem jeszcze odpowiedzi :|
  • Odpowiedz
@leif_eriksson: Bycie człowiekiem z sukcesem z pewnością przynosi popularność ale na dłuższą metę to i tak ludzie. w większości są samotni. Niestety to jest tak że dopóki samemu nie jest się szczęśliwym ze sobą to żadna osoba/rzecz/osiągnięcie nas nie uszczęśliwi, mimo że tak się wydaje kiedy tego się nie ma.
  • Odpowiedz