Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? gadanie, że Lewandowski jest zależny od kolegów i jak to może mieć Złotą Piłkę skoro ze Słowakami zagrał słabo.

NO #!$%@?, jak zamiast Müllera za plecami biega grający na poziomie trzeciej ligi angielskiej Jóźwiak, dośrodkowania zamiast od Gnabry i Sane lecą od Bereszyńskiego i Rybusa, a na bramce zamiast Neuera wyciągającego setki stoi tracący w kluczowych momentach nerwy Szczęsny to chyba wiadomo, że ciężko o strzelenie gola i osiągnięcie czegoś z tym zespołem.

Tak dla przypomnienia to ten zachwalany Messi z przodu obok siebie ma Aguero i Higuaina, asystują mu Di Maria i Dybala, a z reprezentacją wygrał tyle samo tytułów co Lewy z Polską. Ronaldo ma obok siebie Fernandesa, Jotę, Andre Silvę, Joao Felixa i dzięki temu coś tam wygrał.

Ciekawe czy Messi i Ronaldo by strzelili wczoraj hattricka z Jóźwiakiem i Rybusem jako asystentami, bo coś mi się nie wydaje. Więc przestańcie #!$%@?ć.

#mecz #reprezentacja #euro2020 #gownowpis
  • 36
@Coxex: Różnica jest prosta, że każda z tych reprezentacji coś sobą prezentuje nawet jeżeli wyciągniemy z jej składu najmocniejszego gracza - Szwecja bez Ibry również wczoraj pokazała, że ma mocnych graczy i mimo desperackiej obrony momentami to mieli szansę na bramkę, a nawet dwie po indywidualnych, dwójkowych/trójkowych akcjach.

Co ciekawe skoro nasi rzemieślnicy potrafili całkiem dobre wyniki wyciągnąć w 2008 roku to pokazuje, że problem jest przede wszystkim z zarządzaniem zawodnikami,
@atomowy_ludek jak miał być widoczny jak nie było przejścia piłki z linii pomocy do napastników xD da się go krytykować i nawet trzeba ale w momencie jakby nie spełniał swojej roli jako napastnik, a żeby mógł grać jako napastnik musi mieć podania i tyle ...
Jednakże zgodzę się że z tym przyjęciem mógł lepiej sobie radzić