Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@? gadanie, że Lewandowski jest zależny od kolegów i jak to może mieć Złotą Piłkę skoro ze Słowakami zagrał słabo.

NO #!$%@?, jak zamiast Müllera za plecami biega grający na poziomie trzeciej ligi angielskiej Jóźwiak, dośrodkowania zamiast od Gnabry i Sane lecą od Bereszyńskiego i Rybusa, a na bramce zamiast Neuera wyciągającego setki stoi tracący w kluczowych momentach nerwy Szczęsny to chyba wiadomo, że ciężko o strzelenie gola i osiągnięcie czegoś z tym zespołem.

Tak dla przypomnienia to ten zachwalany Messi z przodu obok siebie ma Aguero i Higuaina, asystują mu Di Maria i Dybala, a z reprezentacją wygrał tyle samo tytułów co Lewy z Polską. Ronaldo ma obok siebie Fernandesa, Jotę, Andre Silvę, Joao Felixa i dzięki temu coś tam wygrał.

Ciekawe czy Messi i Ronaldo by strzelili wczoraj hattricka z Jóźwiakiem i Rybusem jako asystentami, bo coś mi się nie wydaje. Więc przestańcie #!$%@?ć.

#mecz #reprezentacja #euro2020 #gownowpis
  • 36
  • Odpowiedz
@Coxex: Mogliby, wielcy piłkarze są wielcy, bo potrafią sami zadecydować o wyniku spotkania. Nie trzeba rajdu spod własnej bramki. Dobry drybling, minięcie 3 przeciwników i gwałt w polu karnym to coś do ogarnięcia w pojedynkę. Ale jedynie dla wybranych.
  • Odpowiedz
@Coxex: A ja mam wrażenie że według twojego myślenia nie można Lewandowskiego nigdy skrytykować bo jeżeli zagra źle, to wina jest zwalana na kolegów bo "nie ma mu kto dogrywać", a jak zagra świetnie to wtedy "Lewandowski najlepszy na świecie". Wczoraj zagrał piach, jako kapitan się nie sprawdził i takie są fakty
  • Odpowiedz
@grett: No zajebiście wprowadził, nie strzelając nawet gola w fazie pucharowej turnieju xd
@atomowy_ludek: Ja nie mówię, że zagrał dobrze, bo nie zagrał - tak jak cały zespół. Tylko wkurza mnie to, że ludzie oczekują po nim w reprezentacji statystyk podobnych do tych w klubie
  • Odpowiedz
@Coxex: Różnica jest prosta, że każda z tych reprezentacji coś sobą prezentuje nawet jeżeli wyciągniemy z jej składu najmocniejszego gracza - Szwecja bez Ibry również wczoraj pokazała, że ma mocnych graczy i mimo desperackiej obrony momentami to mieli szansę na bramkę, a nawet dwie po indywidualnych, dwójkowych/trójkowych akcjach.

Co ciekawe skoro nasi rzemieślnicy potrafili całkiem dobre wyniki wyciągnąć w 2008 roku to pokazuje, że problem jest przede wszystkim z zarządzaniem zawodnikami,
  • Odpowiedz
@grett: No właśnie, Lewandowski też robił wczoraj przestrzeń, tylko że niestety jak tą przestrzeń zamiast Aguero i Higuaina ma wykorzystywać Jóźwiak czy Klich to jest to jednak różnica
  • Odpowiedz
@Coxex: Klich akurat fajnie grał, no ale tak jak piszesz nie miał z kim za bardzo bo zielu to się chowa zamiast wychodzić do piłki.
  • Odpowiedz
@atomowy_ludek: Lewy jak grali w 10 to się wracał żeby wspomóc linię pomocy, więc widać że akurat mu się chciało, ale za to w cały meczu nie dostał jednego porządnego podania
  • Odpowiedz
@Qrka: No to chyba inny mecz oglądaliśmy, parę razy fatalne przyjęcie piłki, przez 90% meczu niewidoczny, a ciągłe usprawiedliwianie go, że nie dostaje podań jest śmieszne, bo wychodzi na to, że jego nie da się w żaden sposób skrytykowac
  • Odpowiedz
  • 2
@atomowy_ludek jak miał być widoczny jak nie było przejścia piłki z linii pomocy do napastników xD da się go krytykować i nawet trzeba ale w momencie jakby nie spełniał swojej roli jako napastnik, a żeby mógł grać jako napastnik musi mieć podania i tyle ...
Jednakże zgodzę się że z tym przyjęciem mógł lepiej sobie radzić
  • Odpowiedz