Wpis z mikrobloga

@Zebany98 Ale nie będzie związków z takim nastawieniem, jak ludzie tutaj mają, różowe mają bardzo czułe detektory spierd0lenia, bardzo szybko wyczują toksycze poglądy, brak social skilla i niską wartość na rynku matrymonialnym, nawet średniaki nie mają powodzenia, więc tym trudniej jest i trzeba się namęczyć. Przegrywy są w większości sami z 1-5/10, a chcą lasek minimum 6-7/10, czyli lubią grać na hardzie bez żadnych umiejętności w grze
@Zebany98 Ja na tym tagu już jestem z 7 lat. Jak ktoś pisze, że jego przegrywem jest brak seksu, to już wiem, że wcale nie to jest jego największym problemem. Są typy 1-3/10 i dla nich faktycznie szanse są małe, ale większość to są malkontenci, którzy łatwo się poddają, a nikt się nie zlituje nad przegranym. Nikt nie powiedział, że życie jest łatwe i coś się dostanie. Jak ktoś będzie miękki, to
@WykopekBordo: już nie będę się odnosił się do twojego posta, bo to nie ma sensu, jeszcze 2 miesiące mówiłeś na strimach zupełnie co innego, jesteś jak chorągiewka, albo kameleon, twoje poglądy są zależne od tego co w danej chwili ci się opłaca. Zadam ci tylko jedno pytanie, skoro czujesz że nie przynależysz do tej grupy, to po jakiego #!$%@? tu jesteś i się atencjonujesz. Daj tag przegryw i inne powiązane na
@Zebany98 Na początku próbowałem coś przekazać, to pisali, że jestem bluepillem i oni nie będą oglądali, więc odpuściłem. Jestem #przegryw i identyfikuje się z tagiem, ale nie z typami, co "przegrywają" przez brak seksu. @KontrastWykop nic nikomu nie zrobił, a i tak został zaszczuty za to, że miał różową, a problemy psychiczne, to żaden przegryw według niektórych
@WykopekBordo: Ale napisałeś że większość osób z tagu przegrywa tu przez brak seksu, więc jak możesz się identywikować z tym tagiem, weź ty przeczytaj co napisałeś i się zastanów nad tym. Ja pamiętam że Kontrasta może krytykowało parę osób, parę osób życzyło mu szczęścia, a większośc jak to zwykle bywa miała to w dupie, @Wroona11 rucha i wielokrotnie o tym pisał i jakoś krzywda mu się na tagu nie dzieje. Oczywiście