Wpis z mikrobloga

Ja pierodle oglądam te Instagramy Facebooki i co 2 znajomy przed meczem fota jak wiernie kibicują jak to raz na 2 lata odpalą telewizor i każdy nagle jest znawcą Reprezentacji XD a potem wielkie memy i beka z reprezentacji że po Jednym przegranym meczu już nie istniejemy ,,PORA DO DOMU , PAKUJCIE SIE XDDDD"

przypomnę że na euro zostały 2 mecze
Słowacja nie jest w wybitnej formie mimo tego że wygrała nie pokazała się w tym meczu praktycznie wcale , 2 akcje , 2 celne strzały - owszem to wystarczyło ale nie pokazali dziś pazura

Hiszpania i Szwecja , i też nic ciekawego nie pokazały, nie strzeliły gola , a ewentualne porażki z Polską i Słowacją komplikują im drogę

Pozostały 2 mecze ja nadal wierzę że chłopaki się pokażą i odbudujemy się w meczu z Hiszpania , a potem Szwecją i wyjdą z grupy.
Tyle tylko chce nic więcej
Chce tylko zobaczyć ból dupy i żeby ekipa zamknęła mordy Januszy ,że jednak się udało ale i tak każdy powie ZE WIERZYŁ DO KONCA W NASZYCH

Zresztą jak zwykle cnie?

Tyle odmenie do zoba w sobotę i pokażcie klasę panowie..

#mecz #euro2020 #reprezentacja #sport
Bekon2000 - Ja pierodle oglądam te Instagramy Facebooki i co 2 znajomy przed meczem f...

źródło: comment_16237131784niSjaI8m9uqICsGH4D4KX.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bekon2000:

cieszy Twoja postawa Mirku, ale cholera... mam ponad 30lat, a pierwszy turniej jaki pamiętam to IO w Barcelonie w 1992r. z ekipą Juskowiaka. Później, to jedno wielkie pasmo rozczarowań, z jednym, jedynym wyjątkiem roku 2016. Zawsze, niezależnie od tego jak bardzo dobrze by nie grali w kwalach, potem wychodzą na boisko i prezentują tę drewnianą postawę. Ja nie miałbym najmniejszych pretensji, gdyby przegrali po zażartej walce, gryząc murawę i
  • Odpowiedz
@Bekon2000: masz dużo racji w tym co piszesz, jednak bramki padły po naszych błędach.... szczególnie ta druga, przykro było patrzeć na tą bezradność. Mino wszystko jestem optymistą, ostatnio mamy lepsze drugie połowy;), ponadto gramy z lepszym przeciwnikiem i zejdzie z nich może presja bo już ich wszyscy spiski na straty. Nadzieja umiera ostatnia. Pozdrawiam
  • Odpowiedz