Wpis z mikrobloga

@ImeNs: mają praktycznie ten sam silnik accord h22a7 prelude różnie h22a2 lub h22a. Accord ma najlepsza skrzynie u2q7 z torsenem w preludach występowały skrzynie o oznaczeniu m2b4 że szpera płytkową. Preluda będzie szybsza ale mniej praktyczna na codzień
@raklez: dzięki za takie szczegółowe informacje. Myślisz że w podanej przeze mnie kwocie da się jeszcze kupic coś sensownego czy to już raczej będą trupy zajechane przez młodych gniewnych?
@raklez: bo nie ukrywam że prelude ma swój niepowtarzalny klimat, plus jak się ją pomodzi delikatnie wizualnie to już totalnie mi sie podoba. Za to accord w tej odsłonie wygląda trochę jak Lancer Evo VII. A że mam do rodziny Evo słabość, no to mi się też podoba
@ImeNs: szczerze nie mam pojęcia, strych hond praktycznie nie ma a jak jest w dobrym stanie to kosztuje worek pieniędzy. Trzeba chyba dużo cierpliwości. Dobrze ze masz spory budżet to może trafisz coś dobrego. Trzeba mieć na uwadze że starsze silniki h22a podchodzą już pod 30 lat. Od siebie powiem tylko że prelude IV z h22 sprawia sporo frajdy, jak kupisz z dobrym zawiasem to i po zakretach polatasz, na serii
@raklez: auto do jazdy na codzień mam. Więc to że było by dwuosobowe i totalnie nie praktyczne mi nie przeszkadza. No nic, będę obserwował i pewnie kupię to co się trafi lepszego. Ewentualnie prelude 5. Ale to już nie to samo.

BTW. Chciałem mx6, ale to już raczej nie realny zakup. A szkoda. Bo piękne auto.

Gdyby człowiek wiedział. No, ale 7 lat temu to rynek aut trochę inaczej wyglądał, więc
@ImeNs: A te hondy to mają chociaż szperę? Bo jak nie to po nic co ma FWD nie będzie jeździć po zakrętach i każda mazda mx-5 objedzie takie dziadostwo