Wpis z mikrobloga

Czy was tez tak wkuwria widok jak niezbyt urodziwe baby karmią piersią w miejscach pełnych ludzi? Wczoraj tak miałem, że jedna taka karmiła kaszojada w autobusie, normalnie siedziała na "czwórce" w środku dnia, te trzy miejsca wokół niej zajęte obcymi ludźmi, a ta jak gdyby nigdy nic. I jakiś starszy pan jej zwrócil uwagę, że to nieładnie i mogłaby zaczekać, a dzieciaka nakarmić jak wysiądzie, a ta go tylko #!$%@?ła jak burą sukę i dalej swoje, nawet za bardzo nie odsuwała się do boku, żeby mniej pokazywać. Fuj.
A teraz najlepsze. Po kilku przystankach weszła jakaś inna laska, ubrana prawie identycznie, tylko miała minimalnie ciemniejsze jeansy. Rozejrzała się, wyłapała wzrokiem swoją przyjaciółkę i podeszła tam... a ta jej podaje dziecko, które okazało się, że było tej drugiej xD I mówi jej, że mały Szymonek (o ile dobrze usłyszałem) już nakarmiony, fajnie że już się widzą, ale ona dzisiaj musi wysiąść wcześniej i wychodzi z tego autobusu za 3 przystanki, tzn. obok centrum handlowego. I że przeprasza, że nie jadą do końca drogi razem, ale do zobaczenia jutro, kochaniutka, powodzenia z tym twoim kochanym maluszkiem. Ja #!$%@?ę.
#logikarozowychpaskow #madki
  • 12
  • Odpowiedz
@MarcinBachleda: sytuacja, o której piszesz trochę dziwna (mamka), ale jeśli chodzi o karmienie w miejscach publicznych, to jeśli ci to przeszkadza, to odwróć wzrok i tyle ¯\_(ツ)_/¯
Akurat chyba pod tym względem ma poglądy mocno feministyczne (?), w sensie jeśli dziecku chce się jeść, to nakarmi. Tyle i aż tyle.
  • Odpowiedz
jest alternatywa odciągnąć mleko specjalnym sprzętem i dać dziecku butelkę


@jojosiovka: to taka alternatywa jak zamiast kupić sobie obiad w restauracji zamówić dzień wcześniej na wynos i wysłać sobie paczkomatem. Żeby cię nie nazwali ekshibicjonistą co chce publicznie przeżuwać.

Laktator i butelkę musisz mieć wysterylizowane, mleko przechowuje się w lodówce a przed podaniem powinno mieć temperaturę ciała - w autobusie nie podgrzejesz przecież. Poza tym matka z dzieckiem zgrywają się
  • Odpowiedz
Czy was tez tak wkuwria widok jak niezbyt urodziwe baby karmią piersią w miejscach pełnych ludzi?


@MarcinBachleda: Nie. Nigdy. Karmienie piersią to coś naturalnego. Urok kobiety nie ma tu nic do rzeczy. Kaszojad chce jeść to ma dostać i tyle.
  • Odpowiedz