Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś się zastanawiał czy oddawanie krwi za granicą (w moim przypadku UK) nalicza się do statusu Honorowego Krwiodawcy w Polsce to mam odpowiedź. W skrócie-tak. Nie dość, że pompuję w Anglików cebulową krew to jeszcze sobie nabijam punkty do darmowej komunikacji miejskiej. #czujedobrzeczlowiek

#krwiodawstwo #barylkakrwi #emigracja #uk
Pobierz Pieron - Jakby ktoś się zastanawiał czy oddawanie krwi za granicą (w moim przypadku U...
źródło: comment_1623658932tEIhqSUnt0r0gSFA7BCrbb.jpg
  • 15
@Pieron: ale dobrze wiedzieć że tak się da ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Szkoda tylko, że nie oddaję krwi (po każdym wbiciu igły zostaje mi drobna blizna na ręku + boli jak #!$%@? kilka dni po pobraniu).
@jjaaa z poważniejszych różnić to bookowanie wizyt-zwykle nie możesz sobie ot tak przyjść do punktu krwiodawstwa tylko trzeba przez internet sobie zaklepać slot. Ma to pewne wady ale jest sporo mobilnych punktów krwiodawstwa w kościołach czy obiektach sportowych i nie traci się czasu na czekanie w kolejce. Nie ma benefitów w postaci dnia wolnego czy czekolad. Jak oddasz krew odpowiednio dużo razy to dostaniesz list od królowej.

Sama procedura donacji jest bardzo
Coś wam powiem pracuje w szpitalunw Uk i zawsze chciałem oddawać krew ale to nie jest takie proste, tzn. trzeba jeździć w różne miejsca żeby tą krew oddać a przy moje zmianowej pracy to jest niemożliwe. Gdyby to było w moim szpitalu możliwie to od paru lat bym to robił.