Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
https://www.wykop.pl/wpis/58130583/anonimowemirkowyznania-serdecznie-nie-polecam-medi/

Tak odnośnie wpisu chciałem powiedzieć swoje gorzkie żale o #medicover. Moja dziewczyna ma tocznia i białkomocz, jest na immunoterapii a także na sterydach. Lekarz nie chciał jej wypisać skierowania na badanie moczu (ostatnie było robione miesiąc temu) bo "musi się z tego potem rozliczać" a nie widzi podstaw, bo nie ma sensu według niego robić co miesiąc badań. Ponadto nie dostała skierowanie na usg jamy brzusznej aby skontrolować stan nerek i musi iść prywatnie za $$.
Ja osobiście sam nie mogłem doprosić się podstawowej morfologii, zbadania witaminy D i innych takich w kierunku wiecznego zmęczenia i wykluczenia np. cukrzycy itd.
W luxmedzie nie miałem problemu z niczym tak samo jak różowa, ale neistety zmieniłem #pracbaza i zmienił się pakiet. Ogólnie nie polecam #medicover
#zdrowie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c651476d4c9c000b10bac5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 3
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale jaki lekarz ? specjalista? czy rodzinny? nie mnie oceniać zasadność badania moczu co miesiąc, ale w usg brzucha widać nerki, jednak nie "skontrolujesz" ich działania tylko ogólny wygląd i budowę co nie wnosi w tym wypadku za dużo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Tez medicoveru nie polecam i nie tylko ze wzgledu na czekanie ale rowniez na naprawde kiepskich specjalistow. Odkad jestem w medicover lecze sie sama. Lekarze nie wykryli:

-anemii (chodzilam okolo pol roku mowiac ze sie slaba czuje, mam dusznosci, prawie omdlewam, a nie jestem osoba ktora biega do lekarza co 5 min. Lekarka stwierdzila, ze to normalne, bo jak sie szybciej idzie to sie szybciej oddycha, a jak sie zmienia
  • Odpowiedz