Wpis z mikrobloga

@Souis: nie preorderuję bo boję się tego season passa, to gówno wcisnęli nawet do bfa. W ogóle nie warto tych droższych wersji kupować jak same skiny dostaniesz, no ale twój hajs to rób co chcesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Souis: Też mnie korci brać ale poczekam na gameplay dziś. Od zawsze fan coda ale no niestety ten vanguard mnie nie zachęca chociaz poczekam chyba na trailer, wwii było bardzo kiepskie. Szkoda tylko, ze bfa przerodzili w online only/live service ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@feber: Może dlatego, że mnie chociażby stać? Nie pamiętam kiedy ostatnio narzekałem na jakąkolwiek grę którą kupiłem a Cyberpunka też kupowałem przedpremierowo. Nie muszę być jak Ty i czekać aż inni mi napiszą czy warto zagrać w grę i czy warto ją kupić za 500zł czy lepiej czekać 5 kiedy lat będzie za darmo. Sam indywidualnie wolę ocenić grę na podstawie własnych odczuć z grania
@rombi22: Od części trzeciej, wszystkie tryby fabularne w Bfach były zawsze dla mnie średnie. Niektóre zbyt nudne i zbyt łatwe i nawet nie miało się ochoty ich jakoś przechodzić więc i może nawet lepiej, że porzucili singla a skupili się głownie na multi.
@Souis: W sensie okej, porzucić mogli bo jedynie kampanie, które zapamiętałem to były te z coda. Chodzi mi o to, że gra wymaga non stop dostępu do internetu i subskrybcji do grania multiplayer. Już chociaż dla tych botów mogli dodać tryb offline.