Wpis z mikrobloga

@Springfield: polecam ogladac livestreamy z drogi na YT np Teslabjorn, jak czlowiek zobaczy co sie dzieje gdy kodeki maja problem to przestaje mu sie chciec marnowac czasy na #!$%@? typu caly swiat mnie oszukuje z kosmosem.
@Springfield: ekran w niebieskobiałą kratkę jest elementem wyposażenia i był rozkładany wielokrotnie podczas pokazów z przyczepianiem piłki i innych elementów. Zdjęcia które są obok siebie są zupełnie inne i tylko podobna pozycja jest tych osób. Na to nabrać się mogą tylko Ci co nie znają tematyki ISS. Kolejne obrazy to też brak znajomości kodowania skompresowanego obrazu wideo. Gdzie kodeki animują tylko elementy, które ulegają poruszaniu się.
@Mega_Smieszek: W jakim celu mam to obejrzeć? Astronomią amatorską zajmuję się od ponad 20 lat i widziałem wystarczająco wiele, aby wiedzieć, że żyjemy na okrągłej planecie, okrazajacej Słońce wraz z innymi planetami, wokół której krążą satelity i stacja kosmiczna, do której co jakiś czas cumują statki kosmiczne. To są obserwowalne fakty i aby do tego dojść potrzeba trochę samozaparcia, cierpliwości i doświadczenia. A jakie ty do tej pory wykonałeś obserwacje astronomiczne?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rancor: xD? Ale o co ty do mnie sapiesz? Czy ja gdziekolwiek napisałem, że w to wierzę? Fajnie, że zajmujesz się amatorsko astronomią ale może zacznij czytać ze zrozumieniem czy coś, bo tu od chyba 20 lat coś nie tego.
@Rancor: dokładnie. To co te filmy przedstawiają to głownie brak elementarnej wiedzy i swoje wymysły. Podstawowe pytanie do płaskoziemca, dlaczego na mapie płaskiej ziemi nie ma legendy ze miarką odległości? Każda mama ma w skali miarę |-----| za pomocą której można mierzyć odległości. Jeśli nie ma ona takiego czegoś to jest tworem artystycznym. Mógłbym tak cały ten materiał z analizowąc pod kontem elementarnych braków. I może ładnie zrobiony, oprawiony muzycznie ale