Wpis z mikrobloga

Sweet home #podkarpacie

Dlaczego zakupienie używanego roweru, samochodu czy czegokolwiek lokalnie na podkarpaciu jest tak trudne? Kupowałem samochód używany, jasno sprecyzowałem czego chcę. Wszystkie ogłoszenia na podkarpaciu albo ceny z kosmosu, albo złom w marnym stanie z nieadekwatną ceną. Im dalej na zachód tym samochody lepsze a ich ceny niższe. W efekcie wybrałem się pod Warszawę po samochód bo 300km to i tak całkiem blisko. Teraz szukam używanego roweru, to samo.(akurat chcę kupić starą szosę pod #ostrekolo ). Wszystkie ogłoszenia lokalne to złomy warte niewiele wystawione w takiej samej cenie jak fajne rowery które można kupić w innej części PL. Naprawdę jesteśmy tak biedni i wierzymy w to, że nasz bieda rower który przez ostatnie 20 lat rdzewiał w stodole okaże się unikatem klasy światowej i zbijemy na nim fortunę? Jest różnica między Rometem Wagantem a np. włoską szosą

#rower #samochody #rzeszow #gorzkiezale
  • 11
W efekcie wybrałem się pod Warszawę po samochód bo 300km to i tak całkiem blisko.


@Wyszynkowski: Ze trzy tygodnie temu pojechałem po używany rower 350km w jedną stronę bo w okolicy albo za niski osprzęt i wygórowana lub sprzedający bardzo kapryśni. Gdybym wtedy nie kupił przeglądając obecne oferty do tej pory by tego roweru nie było. ( ͡° ͜ʖ ͡°)