Wpis z mikrobloga

Sweet home #podkarpacie

Dlaczego zakupienie używanego roweru, samochodu czy czegokolwiek lokalnie na podkarpaciu jest tak trudne? Kupowałem samochód używany, jasno sprecyzowałem czego chcę. Wszystkie ogłoszenia na podkarpaciu albo ceny z kosmosu, albo złom w marnym stanie z nieadekwatną ceną. Im dalej na zachód tym samochody lepsze a ich ceny niższe. W efekcie wybrałem się pod Warszawę po samochód bo 300km to i tak całkiem blisko. Teraz szukam używanego roweru, to samo.(akurat chcę kupić starą szosę pod #ostrekolo ). Wszystkie ogłoszenia lokalne to złomy warte niewiele wystawione w takiej samej cenie jak fajne rowery które można kupić w innej części PL. Naprawdę jesteśmy tak biedni i wierzymy w to, że nasz bieda rower który przez ostatnie 20 lat rdzewiał w stodole okaże się unikatem klasy światowej i zbijemy na nim fortunę? Jest różnica między Rometem Wagantem a np. włoską szosą

#rower #samochody #rzeszow #gorzkiezale
  • 11
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Wyszynkowski: ktoś powiedział na mirko, że nikt nie sprzedaje sprawnego samochodu. I trochę tak jest. Im dalej na wschód, tym bardziej kurczowo ludzie trzymają się tego co jeszcze działa. Im większe zarobki, tym większe szanse że ktoś zmienia rower czy samochód tylko dlatego że maj taką zachciankę.
  • Odpowiedz
W efekcie wybrałem się pod Warszawę po samochód bo 300km to i tak całkiem blisko.


@Wyszynkowski: Ze trzy tygodnie temu pojechałem po używany rower 350km w jedną stronę bo w okolicy albo za niski osprzęt i wygórowana lub sprzedający bardzo kapryśni. Gdybym wtedy nie kupił przeglądając obecne oferty do tej pory by tego roweru nie było. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz