Wpis z mikrobloga

@mayek: No zdarza się ( ͡° ͜ʖ ͡°) róże fajne są ale te takie pseudo pierwotne, i ten zapach mmmm, a nie te niby ładne a bez zapachu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@krizzz: też jest piękna, ładnie pachnie? @Waderra: pracuje w kwiaciarni i nie lubię róż bo żadne nie pachną, ta co mi rozkwitła ma taki zmysłowy zapach ;) rośnie dłużej niż ja żyje zapewne czyli powyżej 30lat
  • Odpowiedz
nie lubię róż bo żadne nie pachną,


@cirilla1989: a to nie tak, ze w kwiaciarni macie róże zamknięte, a zapach rozchodzi się dopiero jak róża się otworzy i odsłoni żółty środek?
U mnie na ogródku rośnie kilka zupełnie różnych krzaczków (w tym jedna czerwona, która wyglada jak typowa róża na kwiat cięty, która znajdziesz w każdej kwiaciarni) i każda pachnie obłędnie.
  • Odpowiedz
@E_li_mi_nator: możliwe że tak jest ale ja nawet wtedy nie wyczuje ich aromatu. Wszystko jest sztucznie pędzone, róże importowane z Holandii czy te z grubymi łodygami - afrykańskie. Szef nie ściąga polskich odmian bo są droższe a widocznie ma rabaty na giełdzie i woli holenderskie.
  • Odpowiedz
@Waderra: mam też frezje, kupiłam sobie cebulki ale te w kwiaciarni o dziwo też pachną po otwarciu. Klienci jak wchodzą to mówią mi jak pięknie lilie pachną a ja niestety stojąc cały dzień nie wyczuwam tych zapachów. Jedynie jak zbliżę twarz do kwiat. Ogólnie nie powinno wąchać się kwiatów szykowanych na sprzedaż i hodowanych pod ten cel bo zawierają tyle chemii że szkoda zdrowia
  • Odpowiedz