Wpis z mikrobloga

W gorących pokazywanie Eriksena na nożach, komentowanie sytuacji, jednocześnie w gorących narzekanie, że to samo robią w studio tv.

Wykop, stan umysłu.

Gdyby puścili reklamy, byłoby narzekanie, że wolą zysk z reklam, niż informowanie o sytuacji, gdy nie ma reklam, tylko pokazują skrót innego meczu i mówią o sytuacji z meczu DEN-FIN, to narzekanie, że to źle i należy puścić reklamy. Niektórzy do wszystkiego się przyczepią, jak by zrobili jedno, było narzekanie na drugie i w drugą stronę...

#mecz #sport #euro2020
  • 9
@szypkodawejplusa: Ja tego tak nie odebrałem, w jej głosie było czuć współczucie i fakt, że nie wiadomo, co powiedzieć, bo pewnie pierwszy raz ma taką sytuację...

Miejmy nadzieję, że najważniejsze, czyli stan Eriksena, będzie pozytywną informację, bo chyba nikt zdrowy na umyśle nie chciałby, odpukać, najgorszego.
Miejmy nadzieję, że najważniejsze, czyli stan Eriksena, będzie pozytywną informację, bo chyba nikt zdrowy na umyśle nie chciałby, odpukać, najgorszego.


@Roger_Casement: Oczywiście, mam nadzieję że pomimo tego jak poważnie to wyglądało szybko wróci do siebie. Ale podkreślanie w studio cały czas że spodziewają się najgorszego to raczej niezbyt budujące.