Wpis z mikrobloga

W zeszły poniedziałek włożyłem 5300$ w clov, na drugi dzień zamknąłem pozycje z zyskiem 2500$. W tym samym dniu otworzyłem kolejna pozycję na clov i zamknąłem ze stratą 1900$. W między czasie jeszcze coś włożyłem w wish, i coś na plus wyciągnąłem. Ostatecznie ponownie zainwestowałem w clov, żeby dzień później znów być 1800$ na plusie. Zainwestowałem w geo, żeby dzień później stracić 1800$. W między czasie na innych mem stockach #!$%@? to co udało się wcześniej zarobić. Ostatecznie wyszedłem z tego wszystkiego na -100$. Najlepiej wyszło na tym xtb, które na prowizjach zarobiło 700$. Morał z tego jest taki, że jednak chciwość to najgorsza rzecz w tej całej giełdzie. Mogłem się cieszyć z 2500$ do przodu, ale ja głupi chciałem więcej tak czy tak tydzień ten był bardzo aktywny.
#gielda
  • 20
  • Odpowiedz
@WiktorekS: nie, generalnie to suma zysków i strat z całego roku + możliwość odliczania strat z lat poprzednich ale są tam jakieś haczyki (chyba max 50% straty z jednego roku w latach kolejnych czy jakoś tak)
  • Odpowiedz
@lukas24: Heh, skąd ja to znam... Zarobiłem na CLOV 2200 zł na czysto (sprzedałem jak spadło -18%), po czym jak się zaczęło podnosić stwierdziłem, że zarobię drugi raz i kupiłem jeszcze raz, po czym się znowu zesrało i straciłem 600 zł :p Ostatecznie i tak wyszedłem +1600 zł na CLOV, ale też oczywiście w międzyczasie utopiłem trochę kasy na WISH. Jeszcze tego nie sprzedałem, ale coraz bardziej tracę wiarę w to,
  • Odpowiedz
@CODER_BEST: nie chce się bawić w mrożenie kasy na lata. Moim celem jest szybsze odłożenie do wkładu własnego na kredyt, dlatego wolę zabawę w giełdę niż trzymanie tego na lipnej lokacie 0.1%
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lukas24: Na falach wejść i cieszyć się z 2% zmian u siebie, zamknąć pozycje :p
Od miesiąca nie mogę ruszyć się z miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
+300% swojego portfela w tym roku wzrosło głównie dzięki AMC. Teraz większość portfela stanowi clov
  • Odpowiedz