Wpis z mikrobloga

Usunąłem wpis, w którym zarzucałem @TygodnikNIE że inspiruje się memami z wykopu, modyfikuje je i wrzuca jako swoje. Wpis trafił w gorące, połowa osób w komentarzach cisnęła bekę, żebym zadzwonił na policję memową, przyszedł admin Tygodnika NIE i zagroził mi pozwem sądowym xD Nie mam na tyle pokładów żenady i czasu, żeby iść do sądu i kłócić się o memy dlatego wolałem usunąć wpis. Wyobraźcie sobie rozprawę gdzie odczytywane są gównowpisy z mirko i fejsbuka a dowodami w sprawie wydrukowane memy (np, takie jak ze screena poniżej xD)

W całej aferze chodzi mi o sytuacje gdzie jakiś wpis leci na pierwsze miejsce w gorących, chwilę później jest na fanpejdżu Tygodnika NIE, ze zmienionym tekstem ale zachowanym sensem. Może jest to przypadek, może dwie osoby wpadły na ten sam pomysł. Tylko zdarza się to wyjątkowo często i na to chciałem zwrócić uwagę.

W ogóle jest to pierwsza #afera memowa i może warto wprowadzić ustawę reprograficzną obejmującą tantiemy za memy
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tygodniknie #bekazlewactwa #memy #heheszki
jutokintumi - Usunąłem wpis, w którym zarzucałem @TygodnikNIE że inspiruje się memami...

źródło: comment_1623488873K72UhUsZ6zdMsCN4yXU2KT.jpg

Pobierz
  • 149
  • Odpowiedz
@patrykk994: @TygodnikNIE: Ale jezeli pan marszal chcialby byc anonimowy w internecie, to uzywal by nicku, a nie przedstawial sie z imienia i nazwiska, a gdyby OP chcialby byc znany z imienia i nazwiska ... analogicznie. I wtedy, zamiast pan taki i taki, administrator FP Tygodnika NIE, byloby administrator FP Tygodnika Nie, ukrywajacy sie pod nickiem takim i takim, jest zlodziejem.
  • Odpowiedz
@Byczkumordeczko: administrator Tygodnika Nie wykonuje swoją dość publiczną pracę ale to nie upoważnia nikogo do szkalowania jego dobrego imienia - użyłem słowa szkalowanie bo dowody przedstawione przez usera są marnej jakości
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@patrykk994: ło #!$%@?, prawie wszystkie dane się zgadzają, tylko mieszkam na ul. Papieża 21/37

A tak poważnie, jeśli te jego dane są oficjalnie dostępne jako prowadzącego panpejcz tygodnika nie, no to nadal nie widzę problemu
  • Odpowiedz
@jutokintumi przeciez to samo robil Jakub Biel, chyba w jeszcze gorszym wydaniu.

Wiesz, poruszanie takich tematow na forum raczej wiele Ci nie da. Bo nie sadze, ze ktos publicznie przyzna sie do tego, ze w robocie idzie na latwizne i kradnie, przepraszam, inspiruje sie wykopem. Nic takiego sie nie stanie, mozesz oczekiwac klamst, grozb i stac sie sama ofiara.

Szanuje podejscie i inicjatywe oraz odwage.
  • Odpowiedz
@TygodnikNIE: Byłeś śmieszkiem, a skończyłeś jak solgaz. Idź teraz do prokuratury, bo ci ktoś w internecie wypomniał, że kopiujesz memy z wykopu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Konto możesz zostawić, przynajmniej każdy przeczyta jakieś pierdoły wypisujesz, lol
  • Odpowiedz