Wpis z mikrobloga

Usunąłem wpis, w którym zarzucałem @TygodnikNIE że inspiruje się memami z wykopu, modyfikuje je i wrzuca jako swoje. Wpis trafił w gorące, połowa osób w komentarzach cisnęła bekę, żebym zadzwonił na policję memową, przyszedł admin Tygodnika NIE i zagroził mi pozwem sądowym xD Nie mam na tyle pokładów żenady i czasu, żeby iść do sądu i kłócić się o memy dlatego wolałem usunąć wpis. Wyobraźcie sobie rozprawę gdzie odczytywane są gównowpisy z mirko i fejsbuka a dowodami w sprawie wydrukowane memy (np, takie jak ze screena poniżej xD)

W całej aferze chodzi mi o sytuacje gdzie jakiś wpis leci na pierwsze miejsce w gorących, chwilę później jest na fanpejdżu Tygodnika NIE, ze zmienionym tekstem ale zachowanym sensem. Może jest to przypadek, może dwie osoby wpadły na ten sam pomysł. Tylko zdarza się to wyjątkowo często i na to chciałem zwrócić uwagę.

W ogóle jest to pierwsza #afera memowa i może warto wprowadzić ustawę reprograficzną obejmującą tantiemy za memy
( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tygodniknie #bekazlewactwa #memy #heheszki
jutokintumi - Usunąłem wpis, w którym zarzucałem @TygodnikNIE że inspiruje się memami...

źródło: comment_1623488873K72UhUsZ6zdMsCN4yXU2KT.jpg

Pobierz
  • 149
@Aquamen: Ale co takiego konkretnie zrobił, typie... Weź swój malutki polski móżdżek rusz i zamiast nienawidzić jak zwierzę polskie, pomyśl. Zarządzał propagandą a nie ustanawiał prawo. Nie on wydawał rozkazy, rozumiesz to?

To jakby powiedzieć, że Hitler w sumie był spoko gościem bo przelał mniej krwi od Stalina.


@Aquamen: I gdzie niby napisałem że Urban jest spoko bo miał mały wpływ na PRL? To ty dzbanie zacznij czytać. Jeżeli ktoś
@janneq216: Pajacu, mam niemieckie nazwisko i mógłbym zwyzywać wszystkich od polaczków po kolei jak ty z polskim,ale tego nie robie bo nie mam kompleksów z powodu urodzenia w Polsce jak ty.Jesteś typowym trollem albo masz coś nie tak z głową, przypuszczam, że to drugie.Konkretnie to Urban był ministrem propagandy, jego koledzy pałowali i strzelali do ludzi, a on mówił ludziom, że nic się nie dzieje, to wszystko wina zgniłego zachodu.Może jeszcze
@janneq216: to chyba Ty pewnych rzeczy nie rozumiesz. Zwłaszcza tego ze wladza to system naczyn polaczonych oraz ze monopol informacyjny i propaganda jest jednym z filarów wladzy totalitarnej.

Idąc Twoim tokiem rozumowania Geobels to w zasadzie dobry chlop i nie wiadomo o co sie do niego #!$%@?ą bo on tylko kontrolowal to co w radyjku puszczali. Nikomu w leb nie strzelił.
Pajacu, mam niemieckie nazwisko


@Aquamen: UGA BUGA MAM NIEMIECKIE NAZWISKO JESTEM KIIIIMŚ

Konkretnie to Urban był ministrem propagandy


No i to napisałem, czego nie rozumiesz?

jego koledzy pałowali i strzelali do ludzi


Czyli to nie urban pałował i strzelał do ludzi? No it to właśnie, dzbanie, napisałem. Umiesz czytać ze zrozumieniem czy polskie geny skutecznie blokują tę umiejętność?

Może jeszcze nie miałeś w szkole tego na historii, bo teraz pozmieniali trochę
no i bardzo #!$%@? dobrze, że wyszło szydło z worka. #!$%@?ć tego bezbeka od uszatej #!$%@? @TygodnikNIE


@StoSloty1488: Gówno z dupy ci wyszło, polaczku. Jakby miał jakiekolwiek dowody na kradzież to by wpisu nie usuwał ale nie dla polaka myślenie a dla pana to.
to chyba Ty pewnych rzeczy nie rozumiesz. Zwłaszcza tego ze wladza to system naczyn polaczonych oraz ze monopol informacyjny i propaganda jest jednym z filarów wladzy totalitarnej.


@Niemamwiedzy: Przecież napisałem że jest odpowiedzialny za tę konkretną rzecz, czego #!$%@? nie rozumiesz idioto? Napisałem że jest odpowiedzialny za to, a jego obecna działalność nie ma związku z tą z PRLu bo ciągle się sracie o jego przeszłość.

Idąc Twoim tokiem rozumowania Geobels