Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tamdolicha: ja stwierdziłem że zamiast mieszkać w Polsce i jeździć co roku na tydzień w ciepłe kraje, to po prostu przeprowadzę się do ciepłego kraju. Więc w sumie na wakacje zostanę tu gdzie jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tamdolicha: zawsze jest narzekanie i plakanie jak drogo jest w polsce spedzic urlop. nie chcecie tu spedzac albo was nie stac to jedzcie gdzies indziej. naprawde nie ma obowiazku spedzania urlopu w polsce. a teraz zobaczcie ilu norwegow, szwedow, holendrow, niemcow przyjezdza do polski na urlop - tu jest po prostu ladnie, mozesz sobie wyjsc poza hotel, nad ogolnodostepne morze, na czysta piaszczysta plaze, wokol widzisz biale przyjazne twarze, jest bezpiecznie,
@biskup2k: Ale on tam nie pisał, że jest taniej w Chorwacji, tylko że za te same pieniądze ma ciepłe morze i piękną pogodę w Chorwacji, a nie jak u nas 10°C w Bałtyku i deszcz.

Generalnie byłem 2 lata temu w Sarbinowie, woda ani razu powyżej 15°, pogoda do plażowania była prawie cały czas (6 na 7 dni słonecznych). W tym roku jadę znowu, nie zbyt jestem