Wpis z mikrobloga

@Ogau: Mazury nie są przereklamowane jak wie się gdzie jeździć, jak ktoś z Mazur zna tyko mikołajki i inne turystyczne mieściny to fakt może wydaj się jemu przereklamowane. Jest pełno małych miasteczek z ciekawa historia i ciekawymi zabytkami. Ostatnio objeżdżam sobie szlak starek pruskiej lini kolejowej, każdy zaraz powie oooo most w stanczykach, tak most tańczyłam również ale jest dużo więcej ciekawych miejsc na tej trasie. Grunt to zejść z utartych
muak47 - @Ogau: Mazury nie są przereklamowane jak wie się gdzie jeździć, jak ktoś z M...

źródło: comment_1623486156no0yWvo0x5ymyPHMwbXzZj.jpg

Pobierz
@PanKamil230 To co ona Ci za hotel na tych mazurach pokazała? Ja na początku lipca jadę na mazury ze znajomymi i różowym i wychodzi 80 zł za osobę/noc za cały apartament z tarasem, grillem itd w Giżycku, czyli nie jakieś zadupie. Fakt polskie morze jest drogie, ale mazury nie. Polecam aplikacje airbnb, gdzie wynajmujesz mieszkania/domy/apartamenty bez pośrednio od właściciela. Na tej apce nawet nad morzem ceny nie są straszne. No chyba, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
ja właśnie zacząłem nową pracę i mam zero urlopu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Żeby wykorzystać wczasy pod gruszą muszę zbierać teraz dni wolne do listopada...

@koniecswiatajestbliski: ale wiesz że 2 dni urlopu za każdy miesiąc pracy obowiązuje tylko w pierwszej pracy w życiu - jesli to kolejne miejsce pracy to od pierwszego dnia pracy przysługuje ci pełny wymiar urlopu.