Wpis z mikrobloga

Jestem tu już 4 lata i 4 miesiące i aktualnie jest mi żal że mam tu konto. Nigdy nie byłem jakoś bardzo aktywny, lecz mikroblog przeglądałem systematycznie.

Kiedyś dawało to frajdę, było śmiesznie, dało się wygrzebać ciekawe opinie osób ( trudne lecz możliwe ).

A teraz to nie wiem co się zaczęło dziać, zawsze olewałem tag #przegryw , gdyż wolałem nie zadręczać się myślami o tym jaki jestem etc. a po prostu żyć. Ale teraz ta sprawa z wystawianiem dziewczyn na #tinder to już przegięcie, dlaczego wam strzeliło do łbów, że podawanie się za Chada i umawianie się z obcymi wam dziewczynami, które nic wam dotąd nie zrobiły, to dobry pomysł.

To że jakaś dziewczyna odpisze Chadowi, lub do niego sama napisze, nie znaczy odrazu że jest księżniczką, a to że jak ma szansę to chce spróbować. Założę się że jakby was sparowało z laską 10/10 to byli byście pierwsi do napisania, bo jak już macie szansę, to dlaczego by nie spróbować?

Zacząłem myśleć nad usunięciem konta, ale nadal mam nadzieję, że ta fala przegrywów zniknie, bo to co się dzieję to już naprawdę przesada.

#gownowpis
  • 11
  • 0
@MEKORRO nigdy nie czarnolistowałem tagów, bo nie było mi to nigdy potrzebne i chciałem wiedzieć jak coś się odwali, ale no sprawy obrały taki obieg, że niestety nie ma innego wyjścia.