Wpis z mikrobloga

@vartan: #!$%@?ąc od liczby płci i tego całego problemu końcówek, nie łatwiej by było jakbyśmy zmienili język i mówili do wszystkich w rodzaju męskim, jak do człowieka a nie do płci?
  • Odpowiedz
że marksizm semantyczny to najbardziej upośledzone gówno, jakie wyprodukowała żydokomuna


@DJArmani: po wpisaniu marksizmu semantycznego w guglach, jedyne co wyskakuje to Karoń, także nie wiem skąd ci się żydokomuna wzięła xD chyba, że wszystko co ci się nie podoba to marksistowskie dzieło żydów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@vartan: najlepsze jest w tym to że ludzie w krajach z których to przychodzi nie mają pojęcia jakie #!$%@? to powoduje gdzieś gdzie odmienia się końcówki wyrazów że względu na płeć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
@vartan to u mnie wuja ze wsi jako pierwszy uzywal tego języka bo każde słowo kończące się na ą lub om wymawia jako um np.

Jadą-Jadum
Stoją- Stojum
  • Odpowiedz
@Kazach_z_Almaty: obojnactwo w przypadku czlowieka nie jest naturalne. Jakie jest - nie wiem, ale na pewno nie jest normalne, naturalne, takie, jakie powinno byc.
No ale dobra... Niech Ci bedzi - obojnactwo.... Czekam na kolejną.

Niedlugo osoby z roznica chromosomow beda uznawane za zdrowe, normalne, naturalne.
  • Odpowiedz