Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Notodentka:

Dzień dwudziesty trzeci. Tag do obserwowania #greyinmay

Męczy mnie to do tego stopnia, że nie chcę mi się realizować założeń dnia. Widać to po czasie dodawania wpisów, piszę je coraz później. To samo z myciem się. Choć mam wrażenie że jestem największym #!$%@? na oddziale. Większość facetów leży tygodniami w tych samych rzeczach i nie słyszałem żeby się myła. Jestem jedynym z mieszkańców sal w których byłem, który myje się wieczorem i tego jestem pewny. Wydaje mi się że słyszałem parę razy jak Pawlak mył się po 6 - szkoda tylko że ubierał te same ciuchy.

Padł kolejny Rubikon. Dziś zostałem obsłużony - tzn. odłączono mi kroplówkę - bez dezynfekcji wenflonu przed zakręceniem korka, bez przepłukania wenflonu po kroplówce, bez tacki na odpady (medyczne #!$%@?!!) to jeszcze bez rękawiczek na rękach. Widok wyciekającej krwi, cieknącej babie po palcach. Ehhh krew aktywnie wyciekała wiec ryzyko infekcji nie jest duże, ale niesmak pozostał. Gdybym nie fakt że dopiero jutro półmetek naświetlania to może i bym to gdzieś zgłosił. Na razie muszę jakoś żyć z tymi głupimi #!$%@?. W całej obsadzie jest w zasadzie 4 młode pielęgniarki - chyba najbardziej gramotne, albo przynajmniej najbardziej zaangażowane w przestrzeganie procedur.

Fajne laski. Żadna nie jest w zasadzie super gorąca, każda ma hmmm coś co się lubi lub nienawidzi. Wyraźnym plusem są maseczki. Sprawiają, że zaczyna pracować wyobraźnia, która bądź co bądź nigdy chyba nie jest obiektywna tylko zawsze przekoloryzowana. To nie jest tak że bez maseczek te dziewczyny są brzydkie. Poprostu w maseczkach to biegające 9, gdy w rzeczywistości to 6,7,8.

#szpital #nowotwory #glejak #radioterapia #choroby
  • 2
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Gdzie tam. Śpię do 7-8, żeby głód nie dokuczał.W między czasie pomiary temperatury, leki etc. Po 8 śniadanie. O 9 obchód, więc pasowałoby być już najedzonym, umytym, ubranym. Teoretycznie od obchodu czas wolny. Zabierają mnie na naświetlania pomiędzy 10-14 najczęściej. Ale staram się przed tymi naświetlaniami jeszcze coś zjeść i napić się kawy. O 13 z minutami obiad. Gdy jestem po naświetlaniach dostaję kroplówkę z mannitolu. Po kroplówce - powiedzmy że od