Wpis z mikrobloga

Mexyk. Wiem ze to czytasz. Moglbys teraz zrobic spoko content z przejazdu po wszystkich polskich wojewodztwach i z kazdego 1 odcinek raz w tygodniu, ale porzadny a nie te Twoje gowna 3 minutowy test konserw na 2 deskach w lesie. Jestes teraz bezdomny - potraktuj to jako wolność i rozwal w koncu ten jutub. Teraz musisz jedynie 46 letni youtuberze znalesc jakiegoś zacnego sponsora który Ci tylko auto do pełna zaleje (bo zapracowac nie umiesz) i mozesz jechac w polske :)
#kononowicz
  • 8
  • Odpowiedz
@Honza69: gdyby miał trochę oleju w głowie, właśnie tak by nastawił kanał, podróże, pokazywanie zabytków, przytaczanie jakichś ciekawych historii i zachęta by widzowie odwiedzili dane miejsce, zamiast tego włóczy się po jakichś wiochach, tuż za granicą Litwa, Wilno, mógłby zwiedzić, ma tyle możliwości a on będzie nagrywał jazdę po Suwałkach, ogórki i narzekanie na korek od oleju
  • Odpowiedz
Moglbys teraz zrobic spoko content <---> raz w tygodniu, ale porzadny


@Honza69: Ja jakoś nie rozumiem tego typu trollowania. Wiadomo przecież, że nie mógłby. Jakby mógł to by zrobił, chociaż jeden w karierze. On jest bezpłodny intelektualnie, z kreatywnością poniżej poziomu samego siebie sprzed 3 lat.
On jest na takim poziomie, ze myśli, ze to co nagrywa jest ok. Jak Makłowicz w zasadzie. Jego nie interesują jakieś obiekty interesujące normalnych
  • Odpowiedz
Ja jakoś nie rozumiem tego typu trollowania. Wiadomo przecież, że nie mógłby. Jakby mógł to by zrobił, chociaż jeden w karierze. On jest bezpłodny intelektualnie, z kreatywnością poniżej poziomu samego siebie sprzed 3 lat.

On jest na takim poziomie, ze myśli, ze to co nagrywa jest ok. Jak Makłowicz w zasadzie. Jego nie interesują jakieś obiekty interesujące normalnych ludzi i wielokrotnie dawał potwierdzenie tego, że to go zwyczajnie nie interesuje bo takich
Nizarlak_Horoszczanski - > Ja jakoś nie rozumiem tego typu trollowania. Wiadomo przec...

źródło: comment_1623412768Moftcm2tguhEaL2djDGWjM.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz