Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Azbuga: firmowe auto w leasingu, więc dla mnie mogłaby nawet wyjść szkoda całkowita, wszystko jest płacone i tak, a policja typa wyzwala że po co ich wzywał i wpisali brak widocznych uszkodzeń - to było lekkie najechanie
a policja typa wyzwala że po co ich wzywał i wpisali brak widocznych uszkodzeń


@Cesus1997: Moja matka miała tak samo - typ się uparł, zadzwonił, #!$%@? go i kazali się rozjechać do domu, bez żadnych oświadczeń (typ miał jedną rysę na zderzaku).
@QI-IQ: no sporzadzili notatke ze szkody i uszkodzenia, wiec nie bylo oświadczeń tylko notatka i rozjechali sie do domu
@Cesus1997: pelne prawo poszkodowanego, aby wezwac policje jesli ktos doprowadzil do kolizji.
@Cesus1997: we mnie kiedys baba wjechala cofajac, troche plastiki sie nadlamaly. Napisala oswiadczenie. A potem okazalo sie ze nie miala aktualnego ubezpieczenia i zaczely sie problemy. Zrobilem naprawe z AC i potem regres z UFG, ubezpieczyciel miesiac po kolejnym wykupie AC+OC przyslal list ze potraktowal to jako skorzystanie z AC i dal zwyzke + kare za falszywe oswiadczenie, ale na szczescie dzieki znajomosciom w TU udalo sie to odkrecic. Od tamtej