Wpis z mikrobloga

Lubię go, ale nie oszukujmy się. Gdyby nasrał do słoika i to nagrał, to internet też klaskał by uszami i stopami.


@Ququ7: nie oszukuj się, jako różowa jedziesz opinie na fali emocji. Nie pamiętasz jak był #!$%@? za krytykę Sousy po pierwszym zgrupowaniu? To już nie pasuje do twojej wizji świata i nie chcesz przyjąć, ze po prostu ludzie akurat w tej kwestii z przyznają mu racje
@korporacion: Nie wiem jak się ustosunkować co do niego, z jednej strony dużo rzeczy dobrze mówi, fajnie wyjaśnia frajerów jak kapela czy np. fajnie pojechał z Domagalik. Ale z drugiej strony jest okropnym hipokrytą
@Chehu: Jestem facetem ziom. Nie wierz we wszystko, co jest w internecie xD I ja właśnie pisałem o tej 'fali emocji'. Potrafię zrozumieć, że w wielu kwestiach ludzie się z nim zgadzają. Ja sam nawet się z nim zgadzam. Jednak trudno jest też zaprzeczyć początkom niezdrowej ekscytacji tym gościem.
@korporacion: Dobrze, że jest Stan, bo Borek, Pol i Smokowski to się nadają do twittera, ale nie do robienia contentu w internecie. Ten siedzi w necie od lat, więc ogarnia ten grajdół i wie czego dać odbiorcom (dymy, awantury i prowokacje ( ͡° ͜ʖ ͡°)