Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szuineg: drugi raz widze "do puki" w ciagu jednego tygodnia ( _)

Ale tak, wiem o co Ci chodzi, to jest cos typu jak ten kawal jak babka robila wywiad z typem "ile pan pali" a czy wie pan ze za te pieniadze mógłby pan kupić te ferrari, "a pani pali?", "Nie", "to gdzie pani ferrari?"
@SzatanDiabel no i jakie różnice zauważyłeś po odstawieniu? Pytam z ciekawości, czy jakieś lepsze samopoczucie, kondycja. Ja pilem weekendowo, kilka browarow w kazdy piątek i sobote, ale jeszcze w poniedzialek i wtorek sie #!$%@? czulem. Teraz postanowilem ze nie bede pil w ogole i ciekawią mnie efekty, czy serio jest jakaś spora różnica czy nie.

Ostatnio czytałem, że trener (juz nie pamietam nazwiska) od razu rozpoznawal po piłkarzach, ze było chlane w
@RenkaRenkeMyje: Ja piłem dość grubo i miałem konkretną depresje alkoholową, przez pierwszy rok bywało różnie raz zajebiście jak nigdy a raz #!$%@? bo ciągnęło mnie do alkoholu, jakoś po 2 miesiącach od odstawienia popłakałem sie po wyjściu ze sklepu bo sie na piwo napatrzyłem. Teraz już od paru miesięcy jest stabilnie, jestem zadowolony z życia, prawie nie mam myśli samobójczych (jak piłem nie myślałem o niczym innym) rzadko myśle o alkoholu