Wpis z mikrobloga

Orange Flex - 10 GB na 10 dni

Orange Flex rozdaje kolejny kod, tym razem na 10 GB, które są ważne 10 dni, obowiązują tylko w kraju.
Kod należy wprowadzić do 13 czerwca 2021 roku

kod: MASZ10GB

Aby wprowadzić kod wystarczy w aplikacji Orange Flex w głównym ekranie w prawym górnym rogu wejść w ustawienia, wybrać Kody rabatowe i wpisać kod i nacisnąć przycisk Potwierdź.

#kodyodlubiekiedy #orangeflexkodyodlubiekiedy #orangeflex

PS kody publikuję w ramach tagu #kodyodlubiekiedy  który obserwuje 1363 mirków () Możesz mi napisać prywatną wiadomość to prześlę Ci spis aktualnych kodów na 940 złotych - na np. Booking, darmowe przejazdy taksówkami, hulajnogami, HBO Go, a nawet na odebranie gotówki na konto etc.
Pobierz LubieKiedy - Orange Flex - 10 GB na 10 dni

Orange Flex rozdaje kolejny kod, tym ra...
źródło: comment_16233257272kpFyZ4cqhhW9FM4wYKa0F.jpg
  • 12
Wołam po kolejne darmowe GB, tym razem aż 10 GB :)
Zaplusowałeś/aś poprzedni wpis więc wołam :) Zaplusuj WPIS to zawołam Cie do kolejnego kodu z GB od Orange :)

@Mikiedbp @Tomek_MVP @qandaornot @szyperist @Eltomas @Impuls94 @poloyabolo @Laggger97 @wycioranymajster @shael @salamon @Markal71 @Precypitat @Casey1029384756 @czerwona_muszka @droid43210 @zarxrock @Ccore @Igor-Leonow @rad_kop @pawel-jakubek @Bramborr @kensh @qwerttyzz @qwerty11 @Devilos @Emporio @dev-null @mlodymedyk @Opuncjusz
@rad_kop: dziwne to bo miesiąc temu musiałem oglądać anime na fb aby nie marnować transferu a i tak musiały mnie ratować mireczki a w tym miesiącu mam 65 GB i na luzie oglądam filmy i aktualizuje win10