Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 287
Potężny karaluch ze śmiesznym głosem ujawnia swoje zaburzenie narcystyczne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tworzenie filmików na temat jakichś marginalnych polityków, wieczne życie tym, tworzenie/wrzucanie memów o sobie, budowanie legendy.

Fajnie się bawicie tam xD

#bekazlewactwa #bekazpodludzi
D.....r - Potężny karaluch ze śmiesznym głosem ujawnia swoje zaburzenie narcystyczne ...

źródło: comment_16233209964hSRHtkrTLazIi7hUlZB6W.jpg

Pobierz
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@DunningKruger: zwykły człowiek z obsesją. Podejrzewam że kiedyś był na jakimś spędzie młodzieży i jakiś konfiarz go zaorał tak ostro że poprzysiągł że będzie robił filmiki o nich xdd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@DunningKruger: @ziemba1:

Klasyczny schemat xd Opluwanie się i obrażanie, ale konkretnym kontrargumetnów brak. Jak widać koroluk działa świetnie.

A te Wasze gadki o debacie xd Koroluk wyjaśniał dlaczego nie chce iść na żadne debaty. On przedstawia suche fakty, robi długi research. Na takiej "debacie" liczy się kto głośniej krzyczy i przerywa, a weryfikacja danych rzucanych przez przeciwnika jest niemożliwa "na bieżąco".

@Tymajster: chyba na debatach przeprowadzanych
  • Odpowiedz
@gnt_1: na przeszkodzie stoi to, że debata idzie na bieżąco i niektórych rzeczy nie można zweryfikować i poprzeć źródłami. Korolukowi taki format nie odpowiada, on woli posługiwać się pełnym reserchem, a nie lecieć na manipulacje i sztuczki erystyczne.
Jeżeli nic nie stoi na przeszkodzie to dlaczego kuce nie odniosą się do argumentów Koroluka? Nie robią tego, tylko krzyczą debata, albo ordynarne obelgi. To dowodzi tego, że argumenty Karoluka sa słuszne
  • Odpowiedz
@gnt_1: ja tam do niego nic nie mam, robi merytoryczne materiały oparte na dowodach i logicznie wyciągniętych wnioskach. Ba, nawet sam dzięki niemu zmieniłem pogląd na niektórych polityków. Natomiast dziwi mnie czemu ogranicza się tylko do prawicy, zwłaszcza że po tej 2giej stronie także jest masa przygłupów i ameb umysłowych. Podobnie sytuacja ma się z tymi wstawkami mającymi na celu ośmieszać ludzi o innym poglądzie na świat i np. religię.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tymajster: dziwnym trafem koroluk zawsze wybiera sobie cele które mają pracę działalność i nie są youtuberami xddd zresztą ta pasta która ciągle wklejacie o debacie to brednie i nie wiem czemu szukacie problemu wszędzie tylko nie w nim
  • Odpowiedz
dziwnym trafem koroluk zawsze wybiera sobie cele które mają pracę działalność i nie są youtuberami


@gnt_1: to nie jest dziwne. Wybiera on prawicowych publicystów/polityków, a nie Youtuberów. Dziwi Cię, że człowiek tworzący filmiki nie-o-yutuberach nie robi filmików o youtuberach? Big brain time.

zresztą ta pasta która ciągle wklejacie o debacie to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tymajster: brawo geniuszu xd no więc teraz widzisz że ci rzekomo orani politycy którzy nie są youtuberami nie mają możliwości podjęcia jakiejkolwiek dyskusji xd a debata jest formą dyskusji i o ile się orientuję nie ma zakazu przygotowania się do debaty xd
  • Odpowiedz
  • 2
Nie wiem może jestem kucem, może jestem głupi. Ogladałem film o mentzenie i jak sztandar był argument o prawie niepozwalającym na obrazę uczuć religijnych Mentzena(czyt. chrześcijaństwo). Ze jak to, ze patrzcie go jaki zamordyzm.
Oczywiście sam Mentzen powiedział w HejtParku
,,Gdybym miał wybierać wybrałbym system taki jak w USA dotyczący tej kwestii" nadal jednak będąc przychylnym zakazowi obrazania który jest w Polsce. Siedzę i tak myślę co w tym dziwnego? Jest prawo
  • Odpowiedz
@gnt_1: Ale ja nie mówię o politykach tylko o ich wykopowych fanach. Nie oczekuję, że posłowie będa reagować na filmiki niszowego Youtubera. A nie sorry, jeden zareagował: Jacek WIlk i zareagował tak jak konserwy na Wykopie - bólem d--y i inwektywami xdd

Każdy hejterski wpis na Mirko nt. koroluka potwierdza że zaorał. Wszyscy czekamy na merytoryczną ripostę #4konserwy Do tego donosił się mój pierwszy komentarz, do Wykopków, a
  • Odpowiedz