Wpis z mikrobloga

@fiir: ok, to juz lepiej :-) wszystko zalezy od twoich upodoban klimatycznych i zainteresowan, bo to co po pracy najwazniejsze. Ja ze wzgledu na to ze lubie historie i fotografie mysle o Sardynii albo Toskanii. Troche swiata widzialem i jedank najlepiej sie czuje w europie, nie wielka roznica kulturowa i ekonomiczna jest olbrzymim plusem. Do tego infrastrutkura i historia.
  • 0
@FreeSpartacus: U mnie historia i sztuka dlatego wlasnie myslalem o toskanii, jakkolwiek lubie tez vibe duzego miasta a Florencja wydala mi sie troche zadupiem, mediolan, moze Rzym mysle, jakkolwiek rzym chyba po sezonie dopiero. Sardynia bardzo mi sie podobala, ale Calgiari troche zbyt prowincjonalne chyba. Mysle tez o paryzu lub miescie na poludniu francji. Francuski i wloski sa stosunkowo szybko do ogarniecia i calkiem przydatne w przyszlosci wiec dodatkowy plus, ale
@fiir: no tak jesli lubisz vibe wiekszych miast to nie ten kierunek, chociaz Florencja jest wielkosci Wroclawia wiec to calkiem spore miasto. Ja raczej wole ustronne miejsca z pieknymi widokami a Sardynia ma je na morze i na gory. Duze miasta maja swoje plusy ale tez mnostwo minusow jak np turysci ktorych wymieniles, ale tez imigrantow, brud i syf na ulicach. Moze taki Budapeszt by ci bardziej podpasowal? Przy twoich zarobkach