Wpis z mikrobloga

Ostatnio sporą popularnością cieszą się diety pudełkowe. Akurat tak się składa, że jestem po miesiącu diety z AF (sportowa, żona wzięła Keto) i myślę, że kogoś może zainteresować ta opinia, zwłaszcza że o tej firmie na wykopie można poczytać niewiele. Dodam, że dotyczy to Wrocławia, być może gdzie indziej jest inaczej. Ale ogólnie rzecz biorąc, Afterfit ma wiele świetnych opinii na dietly i google, więc zachęceni pozytywnymi komentarzami wzięliśmy dzień próbny. Siadło, więc wykupiliśmy miesiąc w ciemno.

To był fatalny pomysł i odradzam go każdemu, kto lubi coś więcej niż przemysłowe żarcie.

Zacznijmy od surówek. Praktycznie wszystkie zostały #!$%@? do kosza. Smakują i pachną jakby leżały z tydzień w temperaturze pokojowej.

Idąc dalej - zupy. Kolejny dramat. Albo jakieś #!$%@? smaki (hitem był jakiś wymysł o posmaku wędzonki), albo jakieś kompletnie bezpłciowe na bazie w rodzaju pomidorów z puszki i wody.

W kwestii mięsa bywało różnie. Od naprawdę smacznych ryb i przyjemnych sosów, po jakieś mielone z najtańszego, łykowatego mięsa. W diecie dominowały kurczak i indyk - w moim odczuciu najczęściej zrobione po bylejakiemu.

Na duży plus śniadania (głównie jogurty, tarty albo twarożki) oraz podwieczorki (wyciskane soki i takie tam). Ciężko się tutaj do czegoś przyczepić, ale znajdzie się ostatnia rzecz. Być może kogoś innego będzie to mało interesowało, natomiast chodzi tutaj o niektóre produkty z kategorii słodkich. Jeśli ktoś lubi zjeść bez oleju palmowego, syropu glukozowego etc, to może się rozczarować. Część śniadań/podwieczorków zawiera jakieś nieznane jogurty lub, co gorsza, herbatniki, o których można mieć 100% pewność, że ich skład by nie zachwycał.

Podsumowując, dla mnie catering nie jest wart polecenia i mocno żałuję dosłownie wyrzuconych do kosza pln-ów. Nie mam pojęcia skąd tyle pozytywnych opinii, może rzecz się tyczy głównie Wrocławia? Natomiast smaczniej i taniej można zjeść w dowolnym barze mlecznym.

#afterfit #cateringdietetyczny #wroclaw
  • 2
  • Odpowiedz
@Gniewo_ wywołany przez tag staje w szeregu jako reprezentant Dietly! Ogólnie - zamówienie od strzała cateringu na miesiąc odradzam każdemu. Najlepiej spróbować 3-4 różne firmy na zamówienia typu 2-3 dni i dopiero wybrać tą, która podejdzie najbardziej. Co do opinii na dietly.pl, to Afterfit ma ich dużo z dwóch powodów. Po pierwsze to duża firma, a po drugie jest na Dietly od prawie dwóch lat. To co ważne - średnia, która
  • Odpowiedz