Wpis z mikrobloga

@Ojciec_Slabeusz: Mnie w sumie śmieszy to czemu miałyby służyć takie filmy.
Lewacy zdają sobie sprawę z tego, że Konfederacja jest #!$%@?.
Natomiast czy wam się naprawdę wydaje, że Konfederata po obejrzeniu filmiku koroluka naprawdę stwierdzi: "nieee, teraz to już przegięcie! Idę głosować na Hołownię".
Konfederaci zdają sobie sprawę z tego, że ugrupowanie które popierają nie jest idealne, ale też nie oczekują tego od niego.
Po prostu wybierają to co jest najlepszego.
@wholesome: Ale zdajesz sobie sprawę, że nawet najbardziej sensacyjny film nie zmieni ich nastawienia do tego ugrupowania?
Tak jak pisałem: zrobienie filmu przez koroluka nie sprawi, że nagle przestaną popierać dane ugrupowanie i zaczną wspierać totalnie inne, obce im światopoglądowo.
@Prezes_Rafatus: wolny rynek i niskie podatki Koroluk wyjaśnił w filmie o Mentzenie. Program gospodarczy Konfy to populistyczna utopia. Jeśli ktoś mi przedstawi dane i chłodną analizę, a nie same proste hasła to jest szansa, że przekona mnie do leseferyzmu... ale sam Mentzen ostatnio u Stanowskiego powiedział, że jedyny podatek jaki MOGĄ zlikwidować to podatek od spadków i darowizn.

Kłamstwo i populizm z upływem czasu zwykle zostaje obnażone i cieszę się, że
film koroluka sprawił, że zmieniłeś wyborcze preferencje?


@Prezes_Rafatus: Pośrednio, wcześniej nie uważałem że głos oddany przez kogoś ze znajomych na Bosaka byłby złym wyborem. Teraz odradzałbym to każdemu kto usprawiedliwia wybryki konfy jakimś #!$%@? o gospodarce i wolności.

Edit A przyznam, że nie mam czasu robić reseachu odnośnie każdej jednej osoby z tej partii. Co do niektórych to myślałem, że są normalniejsi, ale w sumie się myliłem.

niskie podatki czy prywatyzacja