Wpis z mikrobloga

@Bdzigost: co konkretnie jest utopijne? Masz coś więcej niż puste ad personum?

Dla nastolatków już dawno jestem stary, a skrajny pesymizm i brak pozytywnych perspektyw nazywamy dziś depresją. To jest uleczalne!
  • Odpowiedz
@wholesome: Okno Overtona na Zachodzie jest skrajnie lewicowe, więc mamy umiarkowaną centro-lewicę w postaci Razem, a nie ma w dyskursie skrajnej prawicy.
Dla mnie Konfederacja nie jest żadną skrajną prawicą bo mamy jeszcze takie ugrupowania jak Obóz Narodowo Radykalny czy Młodzież Wszechpolską.
  • Odpowiedz
@wholesome: No właśnie przycichło bo się wycofali dzięki nagłośnieniu tego przez konfe. @Maceto: Ile masz lat ze jeszcze wierzysz w szczerość polityków? Żeby mieć poparcie trzeba kłamać, PO mówiło ze pieniędzy na 500+ nie ma i jak skończyli? Zandberg chce zakazać umów śmieciowych a sam na nich zatrudnia większość ludzi w swoim biurze poselskim.
  • Odpowiedz
Ale zdajesz sobie sprawę, że nawet najbardziej sensacyjny film nie zmieni ich nastawienia do tego ugrupowania?


@Prezes_Rafatus: Oczywiście, że zmieni. Ludzie będą mieć amunicję w dyskusji z kucami, bo wiedzą jak Konfederacja jest powalona i potrafią wskazać przykłady. Bycie kucem stanie się przypałem.
  • Odpowiedz