Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@pannakota: wlasnie nie. Poruszaja sie ociezale ale z jakas tam swoja gracja - ostroznie. Jedza płatki i zielenine. Teraz dostaly taki pokarm dla ptakow bp kupilem go sporo na zime zeby dokarmic troche ptaki krajowe ale te zwyczajnie mialy w dupie moje hojne serce i teraz przysmakami delektuja sie karaki
  • Odpowiedz
@Rad-X: gdybym chciał załatwić sasiada to bym podrzucił kolonie faraonki. Nie ma szans na jej zupelne pozbycie sie bez użycia kosztownej dezynsekcji. Nie podrzucam, nie mam takiego twardego charakteru, czasem komus dogryze na mirko i potem wieczorem mam wyrzuty:/
  • Odpowiedz
@pannakota: no bo takie sa mimo ze to karaczany:/ aczkolwiek musze zauważyć że to nie te ktore sa synantropijne. Te nie mieszkaja w naszych domach:D
No i sa zupelnie higieniczne, ich kupki wygladaja jak sucha karma, jak jakis pelet takze nie syfia:)
Lubia galaratki owocowe xd stwierdzilem ze tak bedzie najprosciej i najczysciej dostarczyc wode
  • Odpowiedz
@GraveDigger: no liczę się z tym dlatego caly czas zagladam czy czegos nie wykombinowaly ale średnio mogą bo trzymam je w formikarium z ktorego nie uciekly nawet najmniejsze moje mrowki. Musialyby przegryzc sciane z akrylu
  • Odpowiedz