Wpis z mikrobloga

Przegrywy to lubią kopać pod sobą dołki.

Przecież takie coś sprawia tylko, że społeczeństwo, a zwłaszcza kobiety, brzydkich i sponiewieranych przez życie mężczyzn będą postrzegać jeszcze jako toksycznych zaburzeńców, którym nie wiadomo co może odwalić i w sumie to lepiej niech gniją w swoich norach.

Przecież wiadomo, że prawdziwy Chad by tego nie zrobił, bo jest zajęty obracaniem prawdziwych kobiet, a na takie ustawki mają czas tylko brzydale z zaburzeniami.

Następnym razem po prostu ta dziewczyna każe Chadowi wysłać swoje zdjęcie z jej imieniem na kartce, a przegrywami będzie już słusznie gardzić, zamiast tylko ich ignorować XD

#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #rozowepaski #rakcontent #patologiazewsi
Pobierz s.....i - Przegrywy to lubią kopać pod sobą dołki. 

Przecież takie coś sprawia tyl...
źródło: comment_1623241282CErzCaNY652cMSrmzTmF9m.jpg
  • 64
@skitarii: jest tak jak mówisz. Zanim nie trafiłam na wykop to współczułam np. chłopakom którzy byli klasowymi ofiarami, było mi ich szkoda, bo tak naprawdę nic nie zawinili "kolegom" a ci im dokuczali, itp. ale odkąd się dowiedziałam że oni, zamiast czuć niechęć do swoich dręczycieli, myśleli "no trudno, chad mnie bije, taka kolej rzeczy, bo on jest alfa a ja omega. Ale ta pOlka stoi w kącie i oddycha, to
To o niczym nie świadczy. Zainteresowanie atrakcyjną kobietą która wykazuje nami zainteresowanie też powoduje że jesteście głupi?


@Plotkova99: w ich mniemaniu znaczy, bo skoro podobają jej się przystojni faceci to musi być "pustą szmatą gardzącą mniej przystojnymi facetami(gardzącą, bo nie dającą im tyłka na zawołanie XD)".

Dla mnie to przejaw tak krytykowanego przez nich "spermiarstwa", bo wykazują chore zainteresowanie kobietami tylko dlatego, że są kobietami. To, że jest to zainteresowanie negatywne
i się potem dziwić, że dziewczyny mają #!$%@? beret


@lrllrlrr: ehh ile razy mam powtarzać, że my faceci, robimy 100x gorsze rzeczy niż wystawienie kogoś, czy nawet nawyzywanie. Przecież jak taka informacja dotrze, do w miarę rozgarnietej kobiety, to najwyżej zacznie współczuć i żałować desperata.

Nie wiem serio o co wam z ttm hejtem na tych gości chodzi. Mnie na co drugiej randce panny wystawiał. Teraz to normalnie wbijam do knajpy
@skitarii: Juz nie inceluje zbyt mocno bo się wybiłem z tego środowiska bo milem ten mityczny seks i nawet nie z roksą, ale prawda jest taka że środowiska inceli są skrajnie niezrozumiane i stygmatyzowane nawet bez takich głupich akcji. Przecież incel to już po prostu wygodne wyzwisko.

Wydaje mi się że mylimy tu niezmiennie przyczynę ze skutkiem i jak zwykle oddalamy się od problemu. Im bardziej będzie się po nich jechać
Juz nie inceluje zbyt mocno bo się wybiłem z tego środowiska bo milem ten mityczny seks i nawet nie z roksą, ale prawda jest taka że środowiska inceli są skrajnie niezrozumiane i stygmatyzowane nawet bez takich głupich akcji. Przecież incel to już po prostu wygodne wyzwisko.


@Almost_a_wizard: XDD tak tak. A nazwa "incel" wcale nie trafiła do mainstreamu dopiero po tym jak paru inceli w USA zaczęło robić zamachy terrorystyczne z
ksperyment społeczny udowodnił, że kobiecie podoba się atrakcyjny mężczyzna. KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ? xD


@zagu: Były eksperymenty, które pokazały, że taki atrakcyjny mężczyzna może po niej jechać w rozmowie a ta dalej będzie chciała się umówić. Za granicą nawet był przypadek gdzie koleś pisał, że jest skazany za molestowanie dziecka i to dalej wielu kobietom nie przeszkadzało.
Im bardziej będzie się po nich jechać tym bardziej się okopią w tej sekciarskiej blackpillowej twierdzy.


@Almost_a_wizard: w sumie to chyba dobrze, że nie będą się rozmnażać, po co dzieci takich ludzi mają potem cierpieć, że ma tatusia debila