Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do ludzi ogarniających logikę różowych. Od jakiegoś czasu spotykam się z dziewczyną. Na spotkaniach jest super. Laska mnie komplementuje, cały czas się przytula i całuje się z języczkiem. Niestety, pomiedzy spotkaniami odpisuje mi 1-2 na dzień (czasami nawet nie odpisuje przez ponad 24h) pomimo, że jest online (raz nawet wyświetliła przez przypadek gdy pisałem, ale nie odpisała). O co jej chodzi? Co znaczy takie zachowanie? Dodam, że to ona zaczęła mnie podrywać. Dodatkowo laska nie jest z tindera (nie wykluczam, że nie ma bo pytała się czy ja mam). Poznaliśmy się przypadkiem na imprezie

#pytanie #kiciochpyta #logikarozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #tinder #podrywajzwykopem #podryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c08a1cfc4630000bd171e4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 26
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ciężko powiedzieć bo przyczyn może być wiele. Najprościej spytać. Może sprawdza fejsa i jej się nie chce pisać woli rozmawiać przez telefon. Są też ludzie co pracują na fejsie lub z fejsem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie słuchaj tych wyżej, laski to nie faceci, 98% z nich jest przyklejone do telefonu non stop. Widocznie odpisuje tak bo nie podobasz się jej aż tak bardzo jak mogłoby ci się wydawać, a spotyka się z nudów / braku laku / kręci z kilkoma na raz. Niewiadomo
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie słuchaj tych powyżej.
To specjalnie jest dla Ciebie taka zimna bo chce, żebyś za nią latał, zdobywał ją, myślał o niej w ciągu dnia i zadawał sobie pytanie "co ona robi?", "dlaczego tyle czasu nie odpisuje".

Chodzi o to, że trudno dostępny towar jest atrakcyjniejszy.

No i to działa bo powiedz mi czy nie myslisz bardzo często w ciągu dnia czemu ona nie odpisuje? Co robi itd?
No własnie
  • Odpowiedz
@Ronski: +1 taktyka z nienadskakiwaniem itd jest 10/10. Tez mialem kiedys taka rozkmine co ten ziomek i wystarczylo zaczac miec #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nammah: Dokładnie ;) też właśnie miałem taką dziewczyne tylko strasznie szybko mnie to zaczeło #!$%@? i postanowilem zakończyć znajomość i co się wtedy zaczęło wyprawiac :D napisała mi wypracowanie na dwie strony jaki ja to jestem wspaniały, że jestem jej całym swiatem i zebysmy sprobowali od nowa. No i nagle okazało się, że zamiast odpisywać co pare godzin to sama co chwile pisała do mnie i mi nadskakiwała
  • Odpowiedz
OP: @Matheo98

a jak się z tobą spotyka to korzysta z telefonu i pisze z kimś wtedy czy nie ? bo jeśli tak to ma ciebie raczej w dupie

Tylko żeby robić sobie ze mną zdięcia na insta, albo coś mi pokazać xD

@Marek_Rekus

Może zrób coś niepojętego dzisiaj i zadzwoń?

Nienawidzę rozmów telefonicznych xD. To połączenie najgorszych cech pisania (nie widać niewerbalnych reakcji) i rozmów IRL (musisz odpowiadać natychmiast)

@
  • Odpowiedz