Wpis z mikrobloga

Tak czytam te wysrywy przegrywów i nadal nie mogę zrozumieć jak bardzo zlasowany trzeba mieć mózg, aby wierzyć w te wszystkie brednie.

Jestem przegrywem? Znęcali się nade mną? Co tam! założę fake konto czada i powyzywam/wystawię kobiety. Dzięki temu na pewno będzie lepiej i znajdę drugą połówkę! Bo przecież jakaś Agata czy inna Ania 400km ode mnie jest opdowiedzialna za moje #!$%@? ¯\_(ツ)_/¯. Druga sprawa, według przegrywów jak ktoś nie ma szczęki czada, minimum 190cm, sylwetki kulturysty, nie ma samochodu/kasy, to jest przegrany i praktycznie nigdy nie znajdzie kobiety. To ja proponuję, aby każdy taki przegryw wyszedł sobie na spacer szczególnie teraz jak jest ciepło i zobaczy jak wyglądają typowe pary. Grubasy, zakolaki, typy <180cm, patyki chodzą z partnerkami, często mają już dzieci. No jak to jest możliwe? Na osiedlu mam typa ok 30 letniego robola, typ ok 30 lat z bebzonem, twarz typowo polacka, krzywe zęby, zakola i ma żonę i dziecko. Drugi ponad 40 lat, nie ma nawet 170cm, a ma trójkę dzieci i ładną kobietę. Dwójka synów odziedziczyła po nim mały wzrost i jakoś to nie przeszkadza im utrzymywać kontaktów społecznych z rówieśnikami. No jak to wytłumaczycie? Przecież dla was ww. osoby to jakieś odpady genetyczne. Ale pewnie znowu wynajdziecie jakiś idiotyczny argument.
Kolejna sprawa to traktowanie kobiet, które uprawiały seks za gorsze, a przegryw to musi mieć tylko dziewicę, bo sam jest prawiczkiem xD I jeszcze te przekonanie, że każda kobieta, która uprawiała seks, to na 100% puszczalska szmula, która skakała na knagach czadów i teraz się znudziła i chce się ustatkować. Bo przecież nieduane związki, śmierć partnera to coś niewyobrażalnego dla typowego przegrywixa.

Zamiast zadbać o siebie chodząc na siłownię to nie! I jak zwykle wysrywy w strylu ,,to nic nie da jak jestem niski'' czy inne tego typu głupoty. Bo przecież to nie jest prawda, że sport doda wam pewności siebie, polepszy wasze samopoczucie, a co najważniejsze zmienicie swoje ciało, no ale to nic nie da. Bo przecież lepiej wyglądać jak gówno mając <180 niż mieć atrakcyjną sylwetkę przy <180cm
Zadbać o swój wygląd? Chodzić często do fryzjera/barbera? To nie! bo po co? Bo przecież lepiej chodzić w wypierdzianych, wypłowiałych ubraniach, butach brnadi za 49zł czy beznadziejnym i krzywym zarostem i to na pewno nic nie da jak zmienicie swój ubiór/wygląd

Na zdjęciu to pewnie jakiś gruby ,,odpad genetyczny'' pewnie 3-4 w waszej skali atrakcyjności, ale już wiem co zaraz napiszecie, pewnie bogaty jest, albo panna się wyszalała na czadach i beciaka przygarnęła xD

Nie ma dla was ratunku.

#bekazprzegrywow #przegryw #bekazpodludzi #blackpill
Pobierz
źródło: comment_1623231197SCpZMBTchOOw6BgJcUkEnb.jpg
  • 64
XD przypadek jeden na kilkadziesiąt tysięcy no ale to argument kluczowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@PogryzionyPrzezPokemony: Jeden? Wyjdź na dwór i się przekonasz.

Co do niudanych związków to już zapala się pewna lampka i widać że z klientką jest coś nie tak ¯_(ツ)_/¯


No jak facet zdradzi jakąs typiarę, to zapewne jej wina na 100% XD, ale jak wiadomo każdy nieduany związek jest przez kobiete, bo tak
Jeden? Wyjdź na dwór i się przekonasz.


@technojezus: dawaj te lochy których chłop zginął w wypadku i wcześniej nie popuszczały pod remizą każdemu chętnemu XD tylko z aktem zgonu typa bo inaczej to sobie możesz baitować dalej.

No jak facet zdradzi jakąs typiarę, to zapewne jej wina na 100% XD


@technojezus: Po części tak, widocznie miał powód + wzięła sobie sebixa jakiegoś ¯\_(ツ)_/¯

Chorszcz/Tworki na was czekają.


@technojezus: rozumiem
@technojezus: Tyle płaczu o czadów zabierających im laski, a sami nigdy by nie zarywali do laski ze swojej ligii (tj. lekko zaniedbanej, prawdziwej „szarej myszki” 5/10). To parcie na dziewictwo to nic innego jak obawa, że są ciency w łóżku i laska będzie miała wspominki z byłego, czyli czyste kompleksy. Nigdy żaden z nich nie zapostuje foty ryja, żeby dostać rady, bo wiedzą tak na prawdę że nie są aż tak
Tyle płaczu o czadów zabierających im laski, a sami nigdy by nie zarywali do laski ze swojej ligii (tj. lekko zaniedbanej, prawdziwej „szarej myszki” 5/10). To parcie na dziewictwo to nic innego jak obawa, że są ciency w łóżku i laska będzie miała wspominki z byłego, czyli czyste kompleksy. Nigdy żaden z nich nie zapostuje foty ryja, żeby dostać rady, bo wiedzą tak na prawdę że nie są aż tak brzydcy, by