Wpis z mikrobloga

Ale spróbujcie spojrzeć obiektywnie na takiego krowę i kurczaka, jam łasicę albo edków. To jest totalnie chore i nieśmieszne gówno i w sumie swoim dzieciom bym tego nie puścił.


@PeterGosling: Jeśli chodzi o Krowę i kurczaka oraz Jam Łasicę- zgadzam się. Jeśli chodzi o Ed, Edd i Eddy- nie zgadzam się totalnie. To świetna kreskówka z absurdalnym i jednocześnie zabawnym humorem.
@PeterGosling: Teraz już w niczym. Ale z racji zakręcenia się właśnie tymi kreskówkami najbardziej interesowałem się animacją poklatkową, którą możesz robić praktycznie we wszystkim :) Ja akurat bawiłem się w spiraconym Toon Boomie (robili wtedy na nim w Disneyu w sumie wszystko), próbowałem też Adobe Flasha idąc śladem Craiga McCrackena ale nie przypadł mi do gustu, bo to już inna technika.
chyba jaja sobie robisz xD


@DiscoKhan: nie, nie robię. Nostalgia zakrzywia rzeczywistość waszych prostych móżdżków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obejrzyj sobie kilka odcinków z rzędu np Dextera, to się przekonasz.
Tak samo jak z wracaniem do większości starych gier., Po prostu dzisiaj już nie bawią tak jak wtedy.
@4kroki: ja te bajki oglądałem jako prawie doorosły chłop. Grywam w gry sprzed 20 lat i dalej się przy nich potrafię bawić, Red Alert 2, WarCraft 3...

Wiadomo że oglądanie drugi raz tego samego nie bawi tak samo jak to było za pierwszym razem ale chyba faktycznie nasze móżdżki pracują w innym trybie.

Wykop.pl - dyskusja o kreskówkach to i tak znajdziesz frustrata dla którego ostateczny i jedyny argument to zawartość
@PeterGosling:

Gorzka prawda jest taka że lata 90 to najgorsze czasy dla bajek. Potwornie agresywne, krzykliwe, wręcz obrzydliwe.

Ja też oczywiście je lubiłem i miło wspominam takie laboratorium dextera. Ale spróbujcie spojrzeć obiektywnie na takiego krowę i kurczaka, jam łasicę albo edków. To jest totalnie chore i nieśmieszne gówno i w sumie swoim dzieciom bym tego nie puścił


oj tak, takiego ed eddy nie byłem w stanie oglądać, teraz to bym
ja te bajki oglądałem jako prawie doorosły chłop.


@DiscoKhan: 17 lat i "prawie dorosły chłop" XD
No chyba, że dorosłość dla ciebie, to możliwość kupowania fajek i wódy, to wtedy się zgadza.

Wykop.pl - dyskusja o kreskówkach to i tak znajdziesz frustrata dla którego ostateczny i jedyny argument to zawartość kopuły przeciwnika a nie jakaś merytoryka xD


Jakiego frustrata? Co ty znowu #!$%@? jak potłuczony? XD Obejrzałeś te kilka odcinków Dextera,