Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 41
317 739 + 47 = 317 786

Korzystając z okazji, postanowiłem sprawdzić, jak się ma nowy odcinek ścieżki po dawnej linii kolejowej Pszczółki - Sobowidz. Coś pięknego... Do tego na kilku postojach rozpoznałem kilka gatunków ptaków w #birdnet
No i postanowiłem dodać jakieś kwadraty - zaplanowałem tak, by zaliczyć 3 luki w większym kwadracie, wrzuciłem trasę do zegarka żeby mnie ładnie prowadził o wszystko super, z tym że dwa były w wilgotnym lesie. Miliardy komarów, piaszczyste drogi, więc kilka razy musiałem biec prowadząc rower, gdy w tym samym czasie robiłem za karmnik dla komarów. Poddałem się i ostatniego odcinka nie zaliczyłem. Przyjadę gdy to gówno krwiopijne wymarznie.

#kwadraty
Max square: 9x9
Max cluster: 143
Total tiles: 1765

#rowerowyrownik #triban #triban100 #rower

Skrypt | Statystyki
ikov - 317 739 + 47 = 317 786

Korzystając z okazji, postanowiłem sprawdzić, jak się ...

źródło: comment_1623187629nzhmvR7R5WHeBqMYoyfDzx.jpg

Pobierz
  • 5
@ikov: Ścieżka wygląda super, mam ją w najbliższych planach do odwiedzenia. W dodatku z Sobowidza w stronę Ełganowa mamy na wspólnej wykopowej mapie wielką dziurę, więc może wspólnymi siłami uda się to załatać :)
@PaulLester1391 Ja bym był najpierw za Tczew - Kolnik, to 8 km, a połączyłoby Tczew z Trójmiastem. Teraz masz ścieżki praktycznie od Kolnika do Gdyni, a nawet jakby się uprzeć, do Helu, ale tego kawałka brakuje.