Wpis z mikrobloga

@kamil-tika: Probowalem to tlumaczy Olgierdano wczoraj. #!$%@? to imbecyl bez zadnej wiarygodnosci, eks frajer spod bramki, wyjatkowa choragiewka. Powoluje sie na historie o Iwonce jakichs mitycznych znajomych z Suwalk z dawnych lat, tymczasem kilkuminutowe guglowanie pokazuje , ze przeniesli sie tam z Albercikiem zaledwie kilka lat temu
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: Dokładnie tak. Z tego co kojarzę, to on serio był frajerem podbramkowym... Chciał by Knur mu audiencji udzielił, ale sie przeliczył i z frustracji nagrywa swoje nikogo nie obchodzące pierdy na tubie. Licząc, że obrzucając gównem wszystkich do kogoś się ono przyklei i rozleklamuje ten swój bieda kanał. Lurkuje też wypok, ale odwagi nie ma się przyznać które konto jest jego.

Żałosny typek nie wart uwagi @kamil-tika:
  • Odpowiedz
@Docent_nauk:
Typ od początku sprawiał wrażenie jakiegoś mutanta postuniwersum. Mitomania knura, ego i narcyzm menela, intelekt strusia. Wszystkiego po trochu, substancji jednak żadnej.
  • Odpowiedz
@Docent_nauk: Nie, nie śledzę. Kiedyś jeszcze mnie bawił, ale mnie strasznie znudził... Przewidywalny jest, więc nic nowego nie może do uniwersum wnieść- odpad. I tak za duzo czasu tracę oglądajac inne okołobembeńskie satelity... A jeszcze trzeba obsratusa pilnować, bo się pies ostatnio rozpuścił...

Ale dzięki za info- obadam.
  • Odpowiedz
@kamil-tika: jeje do tego jest trochę podkręcony, bo póki nie było olgierda to był jedynym ode sywnym zawodnikiem przeciwko meksykanowi, którego cisnął dość mocno i celnie, gdy pojawił się olgierd, jest już na całkowitym marginesie
  • Odpowiedz
@SiegPop: Jako jeden z najwiekszych i najdluzej dzialajacych wrogow #!$%@? na wykopie, oczywiscie nie ogladam czegokolwiek od tego imbecyla. Zrobilem (i bardzo mi tego wstyd) wyjatek, po tym jak Olgierdano wspomnial o nim w kontekscie rzekomego lekkiego prowadzenia sie Iwonki (wszystko oczywiscie wyssane z brudnego palucha #!$%@?,)
  • Odpowiedz