Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pierorzek: może mnie źle zrozumiałeś...chodziło mi raczej o egzamin komputerowy jak na prawo jazdy. Tyle, że same pytania by były publicznie dostępne i aby zdać egzamin to na każde pytanie by była określona ilość czasu (a nie tylko czas "ogółem" do końca sesji) po którym system automatycznie przeskakiwałby na kolejne.

Same pytania byłyby bez numerów i wyświetlane w trybie pełnego ekranu, z którego wyjście, minimalizacja czy zasłonienie innym oknem byłoby jednoznaczne z przerwaniem sesji i powrotem na stronę e-platformy wyborczej.

A podejść każdy podchodzący miałby czasowo limitowaną ilość. Po której wyczerpaniu musiałby
  • Odpowiedz
Nie bierzesz pod uwage tego że często mniejszości stając w opozycji do władcy wybierały inną wiare. Chociażby kozacy którzy po wystawieniu przez RON stali się nagle obrońcami prawosławia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Towarzysz_Moskvin: No szczególnie zrobili to w Prusach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Myśle że jagielonowie starali mu się zapobiec i ich działania były całkiem dobrze przemyślane.


Czego zapobiec? Ich działania skierowane
  • Odpowiedz
@wygolony_libek-97: nadal wystarczy mieć internet w komórce jak doslownie każdy. Otwierasz sobie o 21 jednocześnie egzamin i stronę "egzaminwyborczy2035.pl" z serwerem na Fidżi i wyskakuje Ci spis wszystkich pytań na które ktoś już udzielił odpowiedzi*. Wybierasz opcje wyszukaj. Teraz na komputerze egzamin start. Wyskakuje pytanie
"jakiego koloru jest trawa
A zielona
B niebieska
C czarna
  • Odpowiedz